Daria Ładocha z Prymatem – nowa prowadząca program „Doradca Smaku”

Daria Ładocha z Prymatem – nowa prowadząca program „Doradca Smaku”

Program "Doradca Smaku" marki Prymat pojawia się regularnie na antenie od 9 lat i na stałe wpisał się już w wieczorny prime time. Tym, co wyróżnia obecną edycję, jest nowa prowadząca.

Po raz pierwszy w rolę Doradcy Smaku wcieliła się kobieta! Daria Ładocha to niebanalna postać – znana i lubiana dziennikarka, kulinarna osobowość, zaangażowana mama dwóch córek, a także odważna podróżniczka. Jak sama o sobie mówi: "podróżując, poszukuję smaku, a przyprawy od zawsze wstępują w mojej kuchni".  

Jaka jest kuchnia Darii? Zdrowa, smaczna, kolorowa i różnorodna. W kuchni bawi się, odważnie łącząc smaki i aromaty. Chętnie przy tym sięga po przyprawy, lubi wykorzystywać ich zapach oraz strukturę do urozmaicania dań. Co ciekawe, Daria podczas gotowania robi użytek z przypraw, które każdy ma w swojej kuchni na co dzień, ale nie zawsze wie, jak je wykorzystać. Dzięki wiedzy i umiejętnościom Darii, widzowie będą mieli szansę na nowo odkryć zatasowanie popularnych przypraw.

Działania marki Prymat w TV i internecie

Nowe odcinki programu „Doradca Smaku” emitowane są od poniedziałku do czwartku o 20:10 w TVN. Dodatkowym wsparciem są weekendowe wydania „Dzień Dobry TVN”, gdzie Daria Ładocha gotuje w kąciku kulinarnym z przyprawami Prymat. Ponadto przy popularnych programach emitowane są billboardy sponsorskie marki Prymat w stacjach TVN i TVP. Uzupełnieniem działań są m.in. aktywności digitalowe dla marki Prymat oraz w serwisie DoradcaSmaku.pl.

Pomysłodawcą programu "Doradca Smaku" jest firma Prymat, właściciel serwisu kulinarnego DoradcaSmaku.pl. Pierwsza edycja programu miała swoją premierę w TVN w 2013 roku. Do tej pory powstało 16 edycji programu, a prowadzili go: Michel Moran, Andrzej Polan oraz Robert Sowa.


Źródło: inf. prasowa