HELIO inspiruje na Wielkanoc. Marka prezentuje oryginalne przepisy

HELIO inspiruje na Wielkanoc. Marka prezentuje oryginalne przepisy

HELIO inspiruje na święta Wielkanocy i zachęca do kreatywności w kuchni. Marka prezentuje szereg smakowitych pomysłów na wyjątkowe wypieki i desery

Kreatywność w kuchni to podstawa dobrego smaku. Jak zauważa producent, poznawanie nowych przepisów daje nam mnóstwo możliwości, których wcześniej nie znaliśmy. Nowe produkty, połączenia składników, sposób pieczenia czy gotowania… A gdyby tak zaskoczyć domowników i przygotować z HELIO coś, czego zupełnie się nie spodziewają?

Przepisy od HELIO – na co dzień i od święta

Producent prezentuje na swoim kanale youtube "HELIO – Bakaliowe Klimaty"  nowe możliwości na poznawanie z HELIO oryginalnych smaków z różnych stron świata. Każdy znajdzie tam mnóstwo smakowitych i pomysłowych inspiracji na wyjątkowe wypieki i desery idealne na co dzień i od święta, jak np. ciastka francuskie z suszonymi owocami HELIO, angielski deser banoffee z masą krówkową, Alfajores prosto z Argentyny czy Cantucci – włoskie ciasteczka migdałowe.

Proste składniki, szybkie przygotowanie i… niebanalny smak. W najnowszym wideo, w roli składników głównych idealnie sprawdzają się bakalie HELIO – migdały pieczone, prażone pistacje bez soli i migdały blanszowane…

Dla fanów wytrawniejszych smaków HELIO przygotowało także serniczki... ale w wersji wytrawnej HELIO. Ten przepis szczególnie sprawdzi się na zbliżające święta.

Już wkrótce na kanale pojawią się kolejne wideo przepisy HELIO idealne na co dzień i od święta.