Polski producent bakalii HELIO jest na rynku już 30 lat

Polski producent bakalii HELIO jest na rynku już 30 lat

HELIO świętuje w tym roku 30-lecie swojej działalności, dlatego wchodząc w nową dekadę, firma uruchomiła nową stronę helio.pl.

Nowe funkcjonalności, przejrzysta szata graficzna, ciekawe treści, wygodny i szybki dostęp do informacji zarówno konsumenckich, czy korporacyjnych, w tym relacje inwestorskie, kariera czy społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR) to elementy nowej strony.

Wierzymy, że dzięki naszej nowej stronie, firma HELIO jako bakaliowy ekspert zaangażowany społecznie, będzie mogła dalej z powodzeniem kontynuować swoją misję, czyli tworzenie zdrowej i smacznej rzeczywistości dla naszych konsumentów. Mamy nadzieję, iż nowa odsłona Helio.pl będzie dla Państwa źródłem zarówno cennych informacji dotyczących zdrowego odżywiania, jak i nieograniczonych inspiracji kulinarnych z naszymi wideo przepisami, by razem z HELIO odkrywać nowe smaki naszych bakalii. Dlatego świętuj z nami 30-ste urodziny HELIO i udaj się w wirtualną podróż po naszej nowej stronie Helio.pl. Poznaj bliżej polskiego producenta bakalii, który już od 30 lat dostarcza Ci najwyższej jakości bakalie z całego świata i… żyj zdrowo z HELIO!

Grzegorz Sobociński, Kierownik Biura Zarządu i Marketingu Helio SA

 

Reklama