SPAR z kolejną placówką na Podkarpaciu. Będzie czynna też w niedziele

SPAR z kolejną placówką na Podkarpaciu. Będzie czynna też w niedziele

SPAR otworzył kolejny sklep w Tarnobrzegu. To już druga placówka sieci w tym mieście, obok działającego SPAR Express.

Nowo otwarty SPAR Mini ma salę sprzedaży o powierzchni 134 mkw., 2 stanowiska kasowe, ladę mięsną z szerokim asortymentem wędlin i serów, warzywa od regionalnych dostawców, wybór pieczywa i ciast z lokalnych piekarni oraz duży parking dla klientów. Sklep jest czynny w godzinach 6:00-20:00, a w niedziele handlowe od 11:00 do 17:00.

Jesteśmy dumni z naszych partnerów detalicznych, niezależnych polskich przedsiębiorców, którzy prowadzą sklepy pod marką SPAR w całej Polsce. Oferują nawet na niewielkich powierzchniach duży wybór świeżych produktów, lokalnych specjałów, ciast, pieczywa – od sprawdzonych i wyselekcjonowanych dostawców.

Wayne Hodson, prezes zarządu sieci SPAR w Polsce

Przy nowym sklepie SPAR znajduję się dodatkowo Paczkomat® InPost. 

Akcja lojalnościowa w SPAR

W sklepach EUROSPAR i SPAR trwa akcja lojalnościowa, w której klienci zbierają znaczki za zakupy, a następnie wymieniają je na oryginalne produkty vivo Villeroy&Boch Group w cenie obniżonej nawet o 72%. Klienci mogą kupić dowolną liczbę produktów w ramach promocji aż do wyczerpania zapasów. To kolejna akcja lojalnościowa w sieci SPAR – w 2021 roku na podobnych zasadach można było skompletować klasyczną zastawę stołową oraz eleganckie i ponadczasowe sztućce ze stali nierdzewnej, także z kolekcji vivo Villeroy&Boch.

Za każde wydane 30 zł można otrzymać 1 znaczek. Zebranie 5 znaczków upoważnia do zakupu jednego produktu promocyjnego marki vivo Villeroy & Boch Group. Znaczki wydawane są do 08.05.2022 roku, a produkty ze zniżką można kupić do 22.05.2022 roku lub do wyczerpania zapasów. Uczestnictwo w akcji to doskonała okazja, aby nabyć wysokiej jakości szklanki i kieliszki w atrakcyjnej cenie.

 

Reklama