Powstał pierwszy wolnostojący TOPS! by SPAR. Jak wygląda nowy koncept?

Powstał pierwszy wolnostojący TOPS! by SPAR. Jak wygląda nowy koncept?
tops spar sklep spar sklep czynny w niedziele spar Powstał pierwszy wolnostojący TOPS! by SPAR. Jak wygląda nowy koncept?

Sieć SPAR uruchomiła pierwszy wolnostojący sklep TOPS! To nowy koncept, który premierę w Polsce miał w listopadzie ub.r. Format TOPS! by SPAR zapewnia klientom szeroki wybór alkoholi, doradztwo w ich wyborze i inspiracje, jak serwować alkohol w ciekawy sposób. Otwarty punkt jest czynny 7 dni w tygodniu.

TOPS! by SPAR znajduje się przy stacji benzynowej Orlen w Mszanie Dolnej. Sklep jest czynny 7 dni w tygodniu (mat. prasowe)​​​​​​

Pierwszy wolnostojący sklep TOPS! został otwarty w Mszanie Dolnej przy ul. Krakowskiej 62 – głównej drodze do miasta, przy stacji benzynowej PKN ORLEN. Powierzchnia sali sprzedaży wynosi 115 mkw., placówka ma 2 kasy i jest czynna 7 dni w tygodniu. Ma szeroką ofertę – asortyment obejmuje 1600 indeksów, dostępna jest także kawiarnia Bean Tree Cafe – oferująca kawę, kanapki, panini czy hot-dogi.

TOPS! by SPAR to sklep z bogatym wyborem alkoholi i fachowym doradztwem, miejsce, które inspiruje nowymi smakami i doświadczeniami. W Polsce uruchomiliśmy kilka takich placówek w opcji ’sklep w sklepie’ – a teraz proponujemy supermarket wolnostojący, w atrakcyjnej lokalizacji obok stacji benzynowej. Klient TOPS! oczekuje nie tylko wysokiej jakości alkoholu, ale też przyjaznej atmosfery, inspiracji i porad, łatwego wyboru w dobrej cenie, a także szerokiej oferty. Dlatego sklepy TOPS! mają tak bogaty asortyment, zapewniają także napoje bezalkoholowe, przekąski, akcesoria – także barmańskie oraz standardową strefę przykasową.

Wayne Hodson, prezes zarządu sieci SPAR w Polsce

TOPS! to największa marka alkoholowa w RPA, która rozwinęła się przy sklepach SPAR. Pierwszy sklep w formacie TOPS został uruchomiony w listopadzie w poznańskim sklepie Eurospar. 

Reklama