SPAR wycofuje rosyjskie i białoruskie produkty w Polsce i Szwajcarii

SPAR wycofuje rosyjskie i białoruskie produkty w Polsce i Szwajcarii

Sieć SPAR poinformowała o wycofaniu ze sprzedaży we wszystkich swoich magazynach w Polsce i Szwajcarii produktów wytwarzane i pozyskiwanych na terenie Rosji lub Białorusi.

Sieć SPAR dołączyła do coraz dłuższej liczby detalistów bojkotujących towary wytwarzane na terytorium agresora. Firma w trybie pilnym wucofała z magazynów wszystkie rosyjskie i białoruskie produkty. Nie będą one dystrybuowane w Polsce oraz Szwajcarii. Firma także mocno zarekomendowała, aby wszyscy partnerzy detaliczni sieci w całej Polsce wycofali takie produkty ze swoich półek.

W pełni wspieramy Naród Ukraiński w ich obronie przed agresją rosyjską. W trybie pilnym wycofaliśmy z naszych magazynów wszystkie produkty rosyjskie i białoruskie. Nie będziemy ich sprzedawać ani dystrybuować w całej Polsce i Szwajcarii. Taką mocną rekomendację przekazaliśmy wszystkim naszym partnerom detalicznym – niezależnym polskim przedsiębiorcom, którzy prowadzą sklepy pod marką SPAR. Zgłosiliśmy też tę inicjatywę do SPAR Group i czekamy na ich decyzje.

Wayne Hodson, prezes zarządu sieci SPAR w Polsce

Pełna lista sieci handlowych, które dołączyły do bojkotu jest dostępna tutaj.


Foto: Wayne Hodson, prezes zarządu sieci SPAR w Polsce (mat. prasowe)

Reklama