Gaja Grażyna Kuroń w programie "Na Szlaku Smaku". Będzie nową prowadzącą

Gaja Grażyna Kuroń w programie "Na Szlaku Smaku". Będzie nową prowadzącą

Grupa POLOmarket, największa polska sieć supermarketów, odświeża formułę własnego programu kulinarnego „Na Szlaku Smaku”. Prowadzącą zostaje Gaja Grażyna Kuroń. Nowe odcinki programu będą promowane pod hasłem: „Ma być smacznie i po Twojemu!”.

Działania promocyjne POLOmarket

Zarówno własny program kulinarny „Na Szlaku Smaku”, jak i sprzedawany w sklepach sieci kwartalnik konsumencki „POLOmagazyn”, to projekty realizowane przez POLOmarket od wielu lat. Sieć, zgodnie z przyjętą strategią, stara się w ten sposób konsekwentnie promować nowe brandy wprowadzane do oferty handlowej dostępne tylko w sklepach POLOmarket.

Format „Na Szlaku Smaku” wpisuje się w kontekst kulinarny i trend, w którym Polacy jeszcze chętniej spotykają się przy wspólnym, rodzinnym stole i odczuwają przyjemność ze wspólnego gotowania. Gaja Grażyna Kuroń prezentować będzie zdrowe i atrakcyjne kulinarnie dania, które każdy będzie mógł samodzielnie przygotować w domu.

Kim jest Gaja Grażyna Kuroń?

Gaja pochodzi z rodziny o wielopokoleniowych tradycjach kulinarnych. To dietetyczka, dla której gotowanie jest wielką pasją. Gaja uczestniczyła także w telewizyjnymi konkursie MasterChef. W przepisach Gai każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego content kulinarny będzie atrakcyjny dla miłośników gotowania w różnym wieku. Nowe odcinki programu będą promowane pod hasłem: „Ma być smacznie i po Twojemu!”.

Premiera pierwszego odcinka z nową prowadzącą zaplanowana jest w czwartek 17 marca o godzinie 19:00, na kanale YouTube „Na Szlaku Smaku”.


Fot.: mat. prasowe

Reklama