Biedronka wprowadza kolumbijską ofertę. A w niej egzotyczne owoce i kawa

Biedronka wprowadza kolumbijską ofertę. A w niej egzotyczne owoce i kawa

Aromatyczna kawa, soczyste owoce, niesamowicie pogodni mieszkańcy – to właśnie wyróżnia Kolumbię, która wielu wydaje się odległa i nieznana. Biedronka umożliwia podróż do tego kraju Ameryki Południowej bez opuszczania Polski. 

W ramach oferty Czas na Kolumbię w sklepach Biedronka znaleźć można unikalne kolumbijskie produkty, takie jak oryginalne torby ręcznie robione przez rdzenną ludność Wayúu, kawę, owoce, czy słone i słodkie przekąski. Oferta kolumbijska obowiązuje do 16 marca. Produkty dostępne będą w sprzedaży do wyczerpania zapasów.

Rękodzieło w Biedronce

Dzięki sieci sklepów Biedronka do Polski po raz pierwszy dotarły oryginalne, ręcznie tkane torby wykonane przez rzemieślników ze społeczności Wayúu w departamencie La Guajira. Nad ich wyprodukowaniem pracowało ponad 600 kolumbijskich rodzin z rdzennej społeczności wywodzącej się z północy kraju, które po raz pierwszy miały okazję zrealizować tak duże zamówienie. Torby, z których każda posiada niepowtarzalny wzór i zachwyca żywymi kolorami, można nabyć w wybranych sklepach Biedronka w cenie 149 zł – do wyczerpania zapasów. Kupując torbę wytworzoną przez społeczność Indian Wayúu, klienci wspierają ich kulturę, a także pomagają w walce z głodem w tamtejszym regionie.

Kolumbia jest krajem niezwykle bogatym w różnorodność. Chcąc przybliżyć naszym klientom zupełnie odmienne od europejskich smaki oraz lokalne rękodzieło, wprowadziliśmy szeroką ofertę produktów kolumbijskich. Każdy produkt reprezentuje określony region Kolumbii i promuje jego kulturę. Poprzez ofertę kolumbijską chcemy nie tylko rozszerzać doznania kulinarne naszych klientów, ale również promować i wspierać grupy etniczne tego pięknego kraju.

Sylwia Bucka, dyrektor handlowa odpowiedzialna za ofertę kolumbijską w sieci Biedronka 

Kolumbijska kawa

Kolumbia jest jednym z największych producentów kawy na świecie. To właśnie stąd pochodzą popularne ziarna kawy odmiany arabica, uprawiane wysoko nad poziomem morza, co sprawia, że mają słodką nutę oraz kwaskowy smak. Klienci Biedronki mogą nabyć kolumbijską kawę już od 24,99 zł za opakowanie.

Egzotyczne owoce w ofercie Biedronki

W Kolumbii można znaleźć owoce prawie każdego rodzaju. Dwunastogodzinny dzień i ciepłe słońce sprawiają, że rośliny są wiecznie zielone i owocują nawet dwa razy w roku. W skład owocowej oferty kolumbijskiej w Biedronce weszły marakuje (1,99 zł za szt.), banany Platan (7,99 zł/kg), awokado Hass (4,49 zł za szt.) oraz suszone banany, mango i ananas (4,99 zł za opakowanie).

Różnorodność przysmaków 

Chcąc poszerzyć jeszcze bardziej smakowe doznania klientów, Biedronka przygotowała bogatą ofertę kolumbijskich przekąsek. W cenie od 12,99 zł za opakowanie nabyć można sery z mleka krowiego oraz paluszki serowe. Fani słodkości znajdą w ofercie m.in. ciasteczka kawowe (7,99 zł za opakowanie), marmoladę z jeżyn i kawy (9,99 za słoik) czy też ziarna kawy w czekoladzie (7,99 zł za opakowanie).

Promocja 2+1 gratis w Biedronce

Dodatkowo od 14 marca br. produkty z oferty można kupić w promocji 2+1 gratis. Przy zakupie 3 produktów (na jednym paragonie) zostanie naliczony rabat – o wartości najtańszego produktu. Rabat zostanie rozłożony proporcjonalnie na wszystkie kupowane produkty promocyjne. Z promocji wyłączone są świeże owoce i warzywa. Oferta obowiązuje do 19 marca 2022 r.


Źródło: inf. prasowa
Foto: mat. prasowe
 

Reklama