Dzień Kobiet 2022 w Biedronce. Dyskonter przygotował ofertę specjalną

Dzień Kobiet 2022 w Biedronce. Dyskonter przygotował ofertę specjalną

8 marca to co roku wyjątkowy dzień, bo w całości poświęcony kobietom! Z tej okazji sieci handlowe szykują specjalne oferty promocyjne, wśród których królują kwiaty. Co przygotowała w tym roku Biedronka? Sprawdzamy ofertę dyskontera.

Wiemy już co przygotowała sieć na tegoroczne obchody 8 marca. Sprawdź, co jest dostępne w sklepach Biedronka na Dzień Kobiet 2024 

Kwiaty na Dzień Kobiet w Biedronce

Od poniedziałku 7 marca w sklepach sieci Biedronka obowiązuje specjalna oferta na Dzień Kobiet. Dyskonter przygotował na tę okazję szeroki wybór kwiatów. Fani tulipanów będą mogli wybierać spośród czerwonych, żółtych oraz różowych kwiatów.

Osoby preferujące róże mogą zdecydować się na pojedynczą różę w folii w cenie 4,99 zł/szt. lub bukiekty – 10 szt. róż premium o wysokości 50 cm za 19,99 zł lub 11 szt. róż o wysokości 40 cm w cenie 9,99 zł. W ofercie Biedronki znajdą się takźe goździki już od 6,99 zł.

Gazetka promocyjna Biedronki. Kwiaty na Dzień Kobiet 2022.

Gazetka promocyjna w Biedronce na Dzień Kobiet 2022

Dyskonter przygotował także słodką ofertę na Dzień Kobiet. Wiele słodyczy,  jak Podniebne Mleczko, Toffifee czy Raffaelo w sklepach Biedronka będzie można kupić w promocji przy zakupie dwóch sztuk. Dyskonter przygotował też promocję dla klientów posiadających kartę Moja Biedronka. Do 8 marca br. przy zakupie 3 czekolad lub bombonierek Merci, najtańszy produkt dostajemy gratis.

Oferta Biedronki na Dzień Kobiet 2022. 

Prezenty na Dzień Kobiet w Biedronce

Biedronka przygotowała inspiracje na prezenty na Dzień Kobiet. Z kartą Moja Biedronka obowiązuje promocja na wszystkie damskie kremy do twarzy i perfumy. Przy zakupie dwóch produktów, zostaje naliczony rabat na najtańszy z nich. Na jedną kartę obowiązuje limit – klienci będą mogli zakupić maksymalnie 4 produkty (maks. 2 gratis).

Dzień Kobiet będzie także doskonałym momentem na uzupełnienie zapasów dla każdego kawosza. Przy zakupie dwóch sztuk kawy rozpuszczalnej Cafe d'Or, obowiązuje rabat w wysokości 40% na tańszy produkt. 

Prezenty na Dzień Kobiet. Gazetka promocyjna Biedronki.

Foto: mat. prasowe/gazetka promocyjna Biedronka