Auchan rozszerza sprzedaż internetową o kolejne miasta

Auchan rozszerza sprzedaż internetową o kolejne miasta

Auchan Retail Polska kontynuuje rozwój sprzedaży przez Internet – od 1 lutego br. firma rozszerza zakres swoich usług e-commerce o Trójmiasto i okolice. To kolejny region, gdzie produkty zamówione na stronie zakupy.auchan.pl dostarczane będą bezpośrednio do domów klientów.

Nową usługą objętych będzie ponad 1,5 mln klientów – mieszkańców Gdańska, Gdyni, Sopotu, Rumi i okolicznych gmin. Dla klientów, którzy jako pierwsi złożą zamówienie przez internet na stronie zakupy.auchan.pl czekają niespodzianki.

Auchan digitalizuje ścieżkę zakupową

To kolejny etap digitalizacji ścieżki zakupowej klienta w Auchan i kolejne miasto na mapie Polski, w którym klienci mogą korzystać z tej formy zakupów. Zamówienia przez stronę zakupy.auchan.pl z dostawą do domu są już dostępne w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach (Górny Śląsk) oraz w Krakowie, Łodzi i Poznaniu.

Oferta produktowa w ramach usługi obejmuje ponad 10 000 artykułów, w tym produkty świeże, także te na wagę, owoce i warzywa, mięsa i wędliny, mrożonki, kosmetyki, wody i napoje, produkty spożywcze suche, artykuły dla dzieci oraz żywność dla zwierząt.

Auchan, które na rynku e-grocery obecne jest w Polsce od ponad 10 lat, nieustannie rozwija tę ścieżkę zakupową inwestując w rozwiązania e-commerce. Polacy coraz chętniej korzystają z nowych form robienia zakupów – zakupy przez Internet spotykają się z rosnącym zainteresowaniem, co obserwujemy we wszystkich regionach, w których oferujemy tę usługę naszym klientom. Cieszymy się, że teraz także mieszkańcy Trójmiasta i okolic będą mogli korzystać z tej wygodnej i bezpiecznej ścieżki zakupowej.

Małgorzata Piekarska, Dyrektor Marki/Klienta/Data/ Digital/IT Auchan Retail Polska

Produkty zamówione na stronie zakupy.auchan.pl dostarczane będą do domów klientów specjalistycznymi samochodami, które zapewniają utrzymanie ciągu chłodniczego a tym samym gwarantują jakość dostarczanych produktów

Dla osób z Trójmiasta i okolic, które zdecydują się na pierwsze zamówienie do 28 lutego br. sieć przygotowała promocję – darmową dostawę produktów marki własnej Auchan (Bird Box) przy zakupach za minimum 100 zł oraz świeczka zapachowa w prezencie do 6 lutego.

Reklama