Kolejne otwarcia Easy Auchan na stacjach paliw bp

Auchan Retail Polska otworzył kolejne dwa sklepy pod szyldem Easy Auchan. Placówki zlokalizowane są na stacjach paliw bp. A to nie koniec planowanych przez sieć otwarć w tym roku.

Zgodnie z zapowiedziami Auchan Retail Polska, w ramach współpracy z bp, pojawiają się kolejne sklepy sieci w formacie Easy Auchan. To placówki zlokalizowane na stacjach paliw. Kolejne dwa otwarcia odbyły się w Krakowie. Do końca roku otwarty zostanie także kolejny Easy Auchan w Warszawie.

Najnowsze sklepy sieci Auchan w formacie convenience zlokalizowane są na stacjach bp w Krakowie, przy ul. ul Zakopiańskiej 107 i przy Al. 29 Listopada. Każdy liczy ok. 200 mkw. powierzchni. W sklepach Easy Auchan na stacjach bp klienci mogą w szybki i komfortowy sposób zrobić zakupy, uzupełnić swoje zapasy spożywcze, zakupić przekąski na drogę i wypić dobrą kawę.

W ramach konkurencyjnej cenowo oferty dostępnych jest od 1400, w tym zdrowe, świeże i szybkie do przygotowania artykuły spożywcze, środki chemiczne, produkty BIO i wegańskie. Od 250 do 300 z nich to produkty marek własnych Auchan, w tym gama produktów sprzedawanych pod marką Pewni Dobrego. Sklepy Easy Auchan są otwarte, podobnie jak stacje benzynowe bp, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Lokalizacje sklepów Easy Auchan w Polsce

Do tej pory sklepy Easy Auchan dostępne były na następujących stacjach bp w Warszawie i Krakowie: 

  • stacja bp Reduta, Aleje Jerozolimskie 144c, Warszawa
  • stacja bp Radość, ul. Patriotów 317, Warszawa
  • stacja bp Wesoła, ul. Trakt Brzeski 50, Warszawa
  • stacja bp przy ulicy Grochowskiej 149, Warszawa
  • stacja bp Kogut ul. Jana Rosoła 68, Warszawa
  • stacja bp przy ul. Pasternik 66, Kraków
Reklama