Spółka eobuwie.pl oficjalnie funkcjonuje już jako MODIVO

Spółka eobuwie.pl oficjalnie funkcjonuje już jako MODIVO

Prace nad zmianą nazwy spółki Zarząd zapowiadał jeszcze w ubiegłym roku. Od teraz eobuwie.pl S.A. funkcjonuje już jako MODIVO S.A. Decyzja motywowana jest przede wszystkim planami dalszej ekspansji zagranicznej oraz giełdowego debiutu.

Dzięki ogłoszonej zmianie, nazwa firmy nawiązuje do szerokiej oferty modowego brandu. Co istotne, nazwa platformy e-commerce eobuwie.pl pozostaje bez zmian. Ogłoszona decyzja ma charakter formalny, a firma nie planuje żadnych zmian, które mogłyby wpłynąć na doświadczenia zakupowe konsumentów. 

Nazwa spółki musi oddawać jej międzynarodowy charakter. MODIVO jest łatwe do wymówienia i budzi skojarzenia dokładnie z tym obszarem, z którym się identyfikujemy, czyli fashiontech. Inspirujące modowe kreacje i mocny biznesowo-technologiczny charakter to fundamenty, na których będziemy opierać przewagę konkurencyjną. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu będziemy w stanie w dalszym ciągu wzmacniać pozycję w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, tym samym konsekwentnie zwiększając udział sprzedaży za granicą.

Damian Zapłata, Prezes Zarządu MODIVO S.A.

Platforma sprzedażowa eobuwie.pl oraz jej odpowiedniki na pozostałych rynkach będą jak dotychczas funkcjonowały pod lokalnymi brandami. Zakończony właśnie proces rejestracyjny skutkuje tym, że od 21 stycznia 2022 roku, wszelkie czynności formalno-prawne spółka będzie realizować pod nazwą MODIVO S.A.

MODIVO i eobuwie.pl to dwa rozpoznawalne brandy. Platformy uzupełniają się wzajemnie, tworząc kompleksową ofertę dla klienta zainteresowanego zakupami w segmencie fashion. To ogromny potencjał Grupy, który zamierzamy skutecznie wykorzystać.

Damian Zapłata

Źródło: inf. prasowa

Reklama