Shoper z kolejną usługą finansowania dla właścicieli e-sklepów

Shoper z kolejną usługą finansowania dla właścicieli e-sklepów

Dodatkowe środki na towar, marketing lub inne zakupy firmowe – Shoper udostępnił właścicielom sklepów pracujących na jej platformie usługę finansowania Brutto, która pozwala na udzielenie pożyczki firmowej na prostych warunkach i całkowicie online.

Shoper, platforma obsługująca sklepy internetowe w modelu SaaS, zdecydowanie rozwija usługi wspierające finansowanie sprzedawców i firm, dla ich szybszego rozwoju. Partnerstwo z Brutto to kolejna – po ogłoszonej współpracy w obszarze płatności ratalnych z Inbankiem oraz wprowadzeniu usługi finansowania z Uncapped – funkcjonalność dla klientów platformy Shoper.

Partnerstwo z fintechem Brutto, pozwoliło uruchomić dla właścicieli sklepów Shoper wygodne finansowanie, które umożliwia zdobycie pożyczki firmowej. Uzyskane w ten sposób środki można przeznaczyć na inwestycję w marketing, wyposażenie, opłatę magazynów, zakup większej ilości towarów lub rozszerzenie oferty produktowej, czyli na rozwój swojego e-biznesu. Finansowanie oferowane przez Shoper i Brutto umożliwia sklepom korzystającym z platformy Shoper na korzystanie z elastycznego finansowania rozwoju i tym samym poprawia ich konkurencyjność.

Łukasz Piechowiak, Head of Financial Services w Shoper

Decyzja o udzieleniu pożyczki firmowej w ramach finansowania Brutto podejmowana jest na podstawie historii sprzedaży sklepu na platformie Shoper, co pozwala na określenie wysokości przyznanego finansowania dostosowanego do wielkości obrotów konkretnego sprzedawcy. Maksymalny limit, jaki może otrzymać sprzedawca, to 100 tys. zł.

Oferujemy właścicielom sklepów Shoper bardzo przejrzystą ofertę i komfortowy proces otrzymania finansowania, którego spłatę można rozłożyć na wygodne raty nawet do 12 miesięcy. Oferta skierowana jest zarówno do jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i spółek prawa handlowego. Właściciele sklepów online, w czterech prostych krokach, mogą przyspieszyć rozwój swojego e-biznesu dzięki dodatkowemu finansowaniu.

Piotr Strzelecki, prezes Brutto

 

Reklama