Shoper oferuje możliwość finansowania rozwoju e-commerce do 5 mln euro

Shoper oferuje możliwość finansowania rozwoju e-commerce do 5 mln euro

W ramach współpracy z firmą Uncapped, Shoper prezentuje ofertę finansowania dla właścicieli e-sklepów korzystających z platformy. Mogą oni zyskać wsparcie na rozwój handlu internetowego do kwoty 5 mln euro.

Nawiązanie współpracy z Uncapped to kolejny etap w zakresie budowy szerokiej oferty usług finansowych na platformie Shoper dla przedsiębiorców i konsumentów. Firma współpracuje zarówno z bankami (m.in. Inbank, mBank), jak i innymi dostawcami usług finansowych (m.in. Brutto, PayPo). Finansowanie, oferowane we współpracy z międzynarodową firmą Uncapped, jest dedykowane przedsiębiorcom z branży e-commerce.

Decyzja o udzieleniu kredytu w 24 godziny

Shoper to najpopularniejsza platforma e-commerce w Polsce obsługująca sklepy internetowe w modelu SaaS. W listopadzie na licencji firmy działało już ponad 25 tys. sklepów internetowych. Od teraz właściciele e-biznesów będą mogli skorzystać z oferty finansowania.

Bardzo cieszymy się, że szybkie i elastyczne finansowanie Uncapped jest już dostępne dla klientów najpopularniejszej platformy SaaS dla rynku e-commerce w Polsce. Spółkom, które prowadzą na niej sklepy online, proponujemy finansowanie oparte na przychodach i nie wymagamy przy tym osobistych gwarancji. Dla klientów Shoper proces aplikowania jest niezwykle szybki, trwa do 24 godzin, dzięki czemu w prosty i wygodny sposób można zyskać niezbędne środki na rozwój swojej firmy.

Piotr Pisarz, Współzałożyciel Uncapped

"Cały proces wnioskowania odbywa się online lub telefonicznie" – wyjaśnia Łukasz Piechowiak, Head of Financial Services w Shoper. Wystarczy wypełnić prosty i krótki formularz, aby go zainicjować. Decyzja o udzieleniu finansowania podejmowana jest w większości przypadków w ciągu 24 godzin.

Dzięki nowej ofercie finansowania, właściciele sklepów internetowych, mogą pozyskać środki na rozwój sprzedaży w internecie. Może to być m.in. zakup towarów, ale też inwestycje w pozyskanie nowych klientów czy zwiększenie zatrudnienia. 

Łukasz Piechowiak, Head of Financial Services w Shoper

Źródło: informacja prasowa

Reklama