Shoper wprowadza opcję finansowania dla klientów sklepów internetowych

Shoper wprowadza opcję finansowania dla klientów sklepów internetowych

Jak czytamy w komunikacie prasowym Shopera, na licencji firmy działa już ponad 25 tys. sklepów internetowych. Właśnie wprowadzono nowoczesną aplikację ratalną, która ma ułatwić funkcjonowanie wielu z nich poprzez bezpieczne finansowanie zakupów online.

Współpraca z Estonią

Shoper, to najpopularniejsza platforma e-commerce w Polsce udostępniana w modelu SaaS. Nowa usługa możliwa jest dzięki współpracy z fintechem Inbank – licencjonowanym bankiem z Estonii, który udostępnił klientom Shopera nowoczesną aplikację ratalną.

Jak czytamy, właściciele e-sklepów mogą przy jej użyciu oferować swoim klientom atrakcyjne oraz bezpieczne finansowanie zakupów.

W Shoper stawiamy na ciągły rozwój oprogramowania do prowadzenia sprzedaży sklepu online, w tym szeregu rozwiązań, które wspierają finansowanie zakupów. Aplikacja Inbank to innowacyjne rozwiązanie ratalne w polskim e-commerce i już jest dostępna dla sprzedawców w sklepie z aplikacjami Shoper. Merchanci mają możliwość jej łatwego uruchomienia i integracji ze swoim sklepem. Aplikacja pozwala na rozłożenie płatności na wygodne raty, tym samym konsument zyskuje dostęp do komfortowego i bezpiecznego finansowania, a merchant otrzymuje narzędzie, które zwiększa sprzedaż, zachowując przy tym to co najważniejsze - wygodę, bezpieczeństwo oraz pewność szybkiego rozliczenia.

Łukasz Piechowiak, Head of Financial Services w Shoper

Jak działa aplikacja?

Właściciel sklepu internetowego korzystający z platformy Shoper może włączyć aplikację w systemie i tym samym udostępnić swoim klientom opcję prostego i bezpiecznego finansowania zakupów do 50 tys. zł. Jak informuje licencjodawca, istnieje możliwość elastycznego ustawiania spłaty rat. Płatność można rozłożyć maksymalnie do 48 miesięcy.

Partnerstwo z Shoper, najpopularniejszą platformą SaaS dla e-commerce w Polsce, umacnia pozycję Inbank w finansowaniu zakupów ratalnych online. Dzięki niemu klienci kolejnych sklepów internetowych będą mogli w prosty i szybki sposób rozłożyć płatność na wygodne raty. Dla merchantów z platformy Shoper, którzy aktywują system ratalny Inbank do końca br., przygotowaliśmy atrakcyjną promocję. W ramach oferty zyskają oni dostęp m.in. do tanich rat zero % oraz będą mogli skorzystać ze specjalnego programu darmowych dostaw.

Tomasz Rzeski, Zastępca Dyrektora Oddziału Inbank w Polsce

 

 

Reklama