EDS Retail Park zakończył rok sprzedażą kolejnego parku handlowego

EDS Retail Park zakończył rok sprzedażą kolejnego parku handlowego

Park handlowy EDS Nowy Dwór Mazowiecki, po ośmiu miesiącach po otwarciu zmienia właściciela. To już drugi tego typu obiekt sprzedany w 2021 roku przez EDS Retail Park.

Gdański inwestor EDS Retail Park sprzedał swój drugi obiekt handlowy. Jako pierwszy sprzedany został EDS Park Reda, teraz kolej przyszła na park handlowy w Nowym Dworze Mazowieckim, który został otwarty w kwietniu 2021 roku. Umowa podpisana została 20 grudnia 2021 roku. Inwestor nie podaje danych nowego właściciela oraz finalnej wartości transakcji.

Sprzedaż kolejnego centrum handlowego wpisuje się w przyjęty plan na rok 2022. Patrząc na rok 2021, jesteśmy zadowoleni zarówno z ilości pozyskiwanych nowych gruntów pod realizowane inwestycje, jak i tempa ich oddawania

Michał Nowak, Prezes Zarządu EDS Retail Park

Łączna powierzchnia Centrum to 1450 GLA, znajdują się w nim m.in. sklepy Deichmann, KiK, drogeria Rossmann czy Pizzeria sieci 105. Projekt architektoniczny obiektu przygotowało gdańskie biuro projektowe PRIMES Sp. z o.o., generalnym Wykonawcą jest spółka z grupy kapitałowej EDS – EDS FTW Sp. z o.o., a za komercjalizację wszystkich obiektów odpowiadał wewnętrzny dział komercjalizacji EDS Retail Park.

To też może Cię zainteresować:

EDS Retail Park na przestrzeni ostatnich 3 lat zrealizowało w kraju pięć inwestycji. Spółka współpracuje z największymi markami handlowymi w Polsce w branży spożywczej, kosmetycznej czy RTV-AGD, otwierając się jednocześnie na współpracę z lokalnymi przedsiębiorcami i usługodawcami.


Źródło: informacja prasowa

Reklama