McDonald's wprowadza limitowaną czasowo ofertę na nowego Burgera Drwala

McDonald's wprowadza limitowaną czasowo ofertę na nowego Burgera Drwala
nowość burger drwala z grillowaną cebulą McDonald's wprowadza limitowaną czasowo ofertę na nowego Burgera Drwala

McDonald's wraz z nowym rokiem zaskakuje fanów sezonowej kanapki Burger Drwala i wprowadza zupełnie nowy wariant. Od 5 stycznia br. w ramach oferty OkazYEAH! możemy kupić Burgera Drwala z Grillowaną Cebulą.

To już szósta odsłona kultowego burgera. Burger Drwala z Grillowaną Cebulą to zupełna nowość w ofercie. Kanapka jest dostępna od 5 stycznia we wszystkich restauracjach McDonald’s w Polsce w ramach limitowanej czasowo oferty OkazYEAH! na aplikacji mobilnej sieci.

​Burger Drwala z Grillowaną Cebulą

Nowy wariant to wyjątkowe połączenie smaków. W Burgerze Drwala z Grillowaną Cebulką znajdziemy  placek serowy otoczony złocistą panierką, soczystą wołowinę, dwa plastry bekonu, kruchą sałatę i prażoną cebulkę, ale również… grillowaną, chrupiącą białą cebulę. W towarzystwie aromatycznego sosu i pszennej bułki z serowo-bekonową posypką, nowa pozycja z menu McDonald’s stanowi pyszne przedłużenie zimowego sezonu!

Burger Drwala z Grillowaną Cebulą jest już dostępne we wszystkich restauracjach McDonald's.

Jak zamówić nowego Burgera Drwala?

Aby z skorzystać z limitowanej oferty, wystarczy pobrać i zalogować się do aplikacji mobilnej McDonald’s, złożyć zamówienie na kiosku lub przy kasie, a następnie zeskanować ofertę okazYEAH! W przypadku korzystania z linii McDrive należy podać kod sprzedawcy, który wyświetli się w aplikacji, gdy oferta zostanie zaakceptowana przez użytkownika. Dostępna jest również jako opcja dostawy w ramach usługi McDelivery.

Zimowa oferta w McDonald's. Jakie rodzaje Burgera Drwala są dostępne?

W sezonie 2021/22 zimowa oferta w McDonald's obejmowa pięć rodzajów Burgera Drwala: klasyczna kanapkę z wołowiną oraz na ostro, Drwala z żurawiną, z kurczakiem, a także podwójnego Drawala. Od 5 stycznia 2022 roku dołączył do niej Drwal z Grillowaną Cebulą. 

 

Reklama