Burger Drwala już dzisiaj jest dostępny w części restauracji McDonald's

Burger Drwala już dzisiaj jest dostępny w części restauracji McDonald's

McDonald's poinformował dzisiaj o oficjalnej premierza Burgera Drwala, która ma nastapić 24 listopada. Jednak już dzisiaj w niektórych restauracjach sieci w menu pojawiła się zimowa oferta.

Na oficjalnej stronie McDonald's, a także licznych bilboardach pojawił się licznik, który odmierza czas do premiery kanapki Drwala. Jak widać, sieć postanowiła zrobić niespodziankę wyczekującym na ten moment klientom. Burger Drwala pojawił się w niektórych restauracjach już dzisiaj.

Jak dowiedzieliśmy od sieci McDonald's, Burger Drwala pojawił się w wybranych lokalizacjach w ramach testu. Oficjalna premiera bez zmian odbędzie się 24 listopada. Oznacza to, że już jutro klienci McDonald's będą mogli spróbować Burgera Drwala we wszystkich lokalizacjach sieci.

Jakie rodzaje Burgera Drwala są do wyboru?

Oferta nie zmieniła się od ubigłego roku. Nadal nie kupimy Burgera Drwala w wersji wege. Do wyboru mamy: klasyczna kanapkę z wołowiną oraz na ostro, Drwala z żurawiną, z kurczakiem, a także podwójnego Drawa.

Przeczytaj też: 

Szyld przed restauracją McDonald's przy ul. Łopuszańskiej 2 w Warszawie 22.11.2021
Źródło: materiały redakcji

Gdzie kupić Burgera Drwala?

Burger Drwala pojawił się w sprzedaży na dwa dni przed oficjalną premierą w niektórych restauracj McDonald's. Sieć nie informowała o przedpremierowej akcji. Informacje o dostępności kanapek przekazali nam czytelnicy.

Od dzisiaj Burgera Drwala można kupić w dwóch punktach w Warszawie:

  • McDonald’s Warszawa ul. Łopuszańska 2
  • McDonald’s Warszawa ul. Wiertnicza 35

 

 

Reklama