MOYA z nowymi stacjami paliw. Część z nich powstało w obiektach po Tesco

MOYA z nowymi stacjami paliw. Część z nich powstało w obiektach po Tesco

MOYA otworzyła pięć kolejnych stacji – dwie franczyzowe oraz trzy własne. Dwie z nich powstały w obiektach przejętych od sieci Tesco i znajdują się na terenie centrów handlowych. 

Stacje franczyzowe rozpoczęły działalność w Rzeszowie i Choroszczy (woj. Podlaskie), z kolei stacje własne – w Kościerzynie (woj. Pomorskie), w Poznaniu i w Głogowie. Planowany jest dalszy rozwój sieci MOYA przy zachowaniu dotychczasowej dynamiki wzrostu. Celem długoterminowym jest osiągnięcie pułapu 500 punktów do końca 2024 r. 

W sieci pojawiają się zarówno stacje franczyzowe, jak i własne w trzech modelach: konwencjonalne z konceptem gastronomicznym i sklepem, automatyczne – dla flot i samoobsługowe – zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych.

Nowe stacje paliw MOYA

Stacja MOYA w Rzeszowie mieści się na drodze wylotowej z Rzeszowa w kierunku południowym, na Tyczyn. Oferuje paliwo każdego rodzaju: benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy, ON MOYA Power oraz LPG. Płyn AdBlue dostępny jest z dystrybutora. W Caffe MOYA klienci mogą napić się aromatycznej kawy, a także zjeść hot-doga czy zapiekankę, a także pizzę, burgery czy stripsy z frytkami.

Stacja MOYA w Choroszczy zlokalizowana jest niedaleko Białegostoku. Koncentruje się na obsłudze klienta lokalnego. Zatankować na niej można benzynę 95, olej napędowy standardowy, ON MOYA Power oraz LPG. Stacja jest dobrze wyposażona – oprócz Caffe MOYA i sklepu, które czynne są całą dobę, kierowcy mogą skorzystać także z kompresora, odkurzacza i bezdotykowej myjni.

Stacja MOYA w Kościerzynie jest obiektem własnym – należącym do Anwim S.A. Zlokalizowana jest w pobliżu obwodnicy miasta, DK20. Oprócz wysokiej jakości paliw każdego rodzaju, klienci mogą skorzystać także z kompresora, odkurzacza i trzystanowiskowej myjni. W sklepie, oprócz zakupu artykułów spożywczych i przemysłowych, można wysłać kupon Lotto. W Caffe MOYA można zjeść nie tylko hot-dogi czy zapiekanki, lecz także pizzę w wielu wariantach smakowych, a także kanapki i pierogi.

Stacje własne w Poznaniu, przy ul. Serbskiej 7 i w Głogowie, przy ul. Piłsudskiego 15 to obiekty przejęte od sieci placówek handlowych TESCO. Oba znajdują się na terenie centrów handlowych. Klienci mogą zatankować na obu stacjach benzynę 95, olej napędowy standardowy oraz ON MOYA Power, a w Poznaniu także LPG (w Głogowie sprzedaż LPG ruszy już wkrótce).

Reklama