MOYA rozwija samoobsługowy model stacji paliw. Za nami kolejne otwarcie

MOYA rozwija samoobsługowy model stacji paliw. Za nami kolejne otwarcie

W kolejnych lokalizacjach pojawiaja się bezobsługowe stacje paliw. Model ten rozwija Anwim S.A., właściciel i operator marki MOYA. W Częstochowie otwarto właśnie kolejny już, 35. punkt MOYA express.

Jes to stacja paliw, w której tankowanie i rozliczanie transakcji odbywa się samodzielnie. Z usług tego obiektu mogą skorzystać także kierowcy samochodów ciężarowych, dla których przygotowano cztery stanowiska szybkiego tankowania.

Stacja paliw MOYA express w Częstochowie

Samoobsługowa stacja znajduje się na terenie centrum handlowego, przy mocno uczęszczanej drodze DK 1, relacji Katowice-Łódź. Korzystna lokalizacja sprawia, że obiekt jest atrakcyjny zarówno dla klientów lokalnych, jak i przejeżdżających tranzytem, także ciężarowym. Oferta stacji obejmuje benzynę 95, olej napędowy standardowy oraz uszlachetniony ON MOYA Power, a także płyn AdBlue, który dostępny jest z dystrybutora.

Przeczytaj też:

Obsługa odbywa się tutaj w pełni samodzielnie – zarówno tankowanie, jak i rozliczenie klienci realizują przy pomocy słupka samoobsługowego. Korzystanie z niego jest bardzo proste i intuicyjne. Podobnie, jak na pozostałych stacjach MOYA express płatność za paliwo lub płyn AdBlue odbywa się gotówką, kartą płatniczą, kartą flotową MOYA Firma, bądź innymi, które są akceptowane w sieci MOYA.

Trzy typy stacji paliw MOYA

Stacje samoobsługowe MOYA express są jednym z trzech typów stacji paliw w sieci w niebiesko-czerwonych barwach. Prym wiodą punkty konwencjonalne – obsługowe – z przystacyjnymi sklepami convenience oraz konceptem gastronomicznym Caffe MOYA, kolejną grupą są flotowe automaty – wyłącznie dla posiadaczy kart paliwowych MOYA Firma lub innych akceptowanych w ramach sieci.

Stacje paliw samoobsługowe, których rozwój będzie kontynuowany, są coraz bardziej popularną alternatywą dla klientów indywidualnych i biznesowych. Dzięki braku tradycyjnej obsługi ceny paliw są niższe, a poziom bezpieczeństwa znacznie wyższy, co w czasach pandemii COVID-19 ma szczególne znaczenie.

Reklama