Damian Rybak: W 2021 stworzyliśmy autorskie rozwiązania dla przedsiębiorców

Damian Rybak: W 2021 stworzyliśmy autorskie rozwiązania dla przedsiębiorców

Damian Rybak, Dyrektor Departamentu Rozwoju i Wsparcia Franczyzobiorców w Żabka Polska podsumowuje 2021 rok w branży franczyzowej.

W 2021 r. kontynuowaliśmy rozwój naszej oferty franczyzowej oraz stworzyliśmy autorskie rozwiązania dla przedsiębiorców, ułatwiające codzienne prowadzenie biznesu oraz zapewniające bezpieczeństwo w czasie wciąż trwającej pandemii.

W lipcu zwiększyliśmy do kwoty 17 tys. zł gwarantowany przychód miesięczny przez pierwszy rok działalności. By dodatkowo zadbać o stabilność funkcjonowania na rynku, wprowadziliśmy – jako pierwsza sieć w Polsce – nowe ubezpieczanie zbiorowe dla naszych franczyzobiorców. „Polisa na biznes” to unikatowa inicjatywa, której celem jest zminimalizowanie ryzyka związanego z niepowodzeniem biznesowym w ramach własnej działalności – w momencie zakończenia współpracy pozwala pokryć ewentualne starty finansowe.

Polisa dostępna jest dla wszystkich naszych ponad 6 300 franczyzobiorców, bez względu na ich staż i sytuację finansową. Od listopada wszyscy nowi franczyzobiorcy zyskują też dodatkowe 10 tys. zł bonusu finansowego z okazji otwarcia placówki do wykorzystania na dowolny cel biznesowy, by jeszcze lepiej przygotować się do otwarcia sklepu i początkowych miesięcy działalności.

Damian Rybak, Dyrektor Departamentu Rozwoju i Wsparcia Franczyzobiorców w Żabka Polska

 

Reklama