Żabka rozwija współpracę z Paysafe i wprowadza płatności gotówkowe online

Żabka rozwija współpracę z Paysafe i wprowadza płatności gotówkowe online

Żabka wprowadza do swoich wszystkich sklepów system Paysafecash. To alternatywa dla tradycyjnych płatności. Umożliwia płatności osobom nieposiadającym karty debetowej lub kredytowej lub tym, które nie chcą ich używać. Paysafecash pozwala na łatwe i bezpieczne zasilenie wirtualnego portfela.

Od teraz Żabka będzie punktem płatniczym dla internetowego rozwiązania gotówkowego Paysafecash. To efekt współpracy wiodącej na rynku platformy płatniczej Paysafe z siecią handlową. Paysafecash dołączy do już obecnejw sklepach technologii prepaid eCash firmy Paysafe.

Przeczytaj też:

Jak skorzystać z Paysafecash?

Paysafecash jest łatwy w użyciu i bezpłatny:

  1. Klient wybiera Paysafecash jako metodę płatności w aplikacji bankowej, portfelu cyfrowym lub u dostawcy usług online i otrzymuje kod kreskowy Paysafecash na dokładną kwotę.
  2. Kod kreskowy może być wydrukowany, udostępniony przez e-mail lub SMS, albo zapisany w mobilnym portfelu na smartfonie.
  3. Dzięki funkcji wyszukiwania online w przeglądarce oraz w aplikacji Paysafecash klient z łatwością znajdzie najbliższy sklep Żabka. Sprzedawca zeskanuje kod kreskowy, a następnie kupujący dokona płatności.
  4. Dostawca usług online przetwarza transakcję bezpośrednio po dokonaniu płatności. Paysafecash nie wymaga danych konta bankowego klienta ani jego karty kredytowej, a co najważniejsze, cały proces jest bezpieczny.

Paysafecash to największa sieć płatności gotówkowych online na całym świecie

Program dostępny jest w prawie 30 krajach i w ponad 200 000 punktach płatniczych. W Polsce Paysafecash został zintegrowany tak, aby ułatwić wpłaty gotówkowe w popularnych challenger bankach – Monese i bunq. System umożliwia również płatności gotówkowe online przy spłacie kredytu czy kupnie ubezpieczenia, dzięki współpracy z polską firmą fintechową Provema. Od niedawna przez Paysafecash można też doładować gotówką wirtualny portfel ZEN.com.

W związku z rosnącą liczbą usług świadczonych online, chcemy zapewnić konsumentom preferującym gotówkę oraz osobom poszukującym bezpiecznych rozwiązań, dostęp do cyfrowych usług finansowych. Nasze systemy eCash zapewniają łatwą i bezpieczną możliwość dokonywania transakcji online, opartych na gotówce. Współpraca z Żabką pozwala nam dotrzeć do jeszcze większej liczby klientów w całej Polsce, którzy na co dzień operują gotówką lub nie chcą dzielić się swoimi danymi finansowymi w sieci.

Udo Müller, CEO działu eCash w Paysafe

Źródło: informacja prasowa

Reklama