Circle K po raz kolejny gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Circle K po raz kolejny gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Sieć Circle K przyłączyła się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W całej Polsce na stacjach paliw sieci pojawiły się już puszki WOŚP, gdzie klienci mogą wspierać Fundację wrzucają do nich datki.

To już trzecia edycja, w której uczestniczy firma i poza zbiórką na stacjach paliw prowadzi dodatkowe działania na rzecz fundacji, angażując swoich pracowników. W ubiegłym roku Circle K przekazało datek za każdą godzinę zarejestrowanej aktywności fizycznej osób zatrudnionych w sieci, zaś w 2019 roku firma była częścią Moto Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Podobnie jak przy okazji poprzedniego finału Orkiestry do wspólnej gry dla WOŚP włączyli się również pracownicy Circle K. W ramach wolontariatu pracowniczego przedstawiciele Circle K wspólnie z WOŚP przygotowywali i pakowali do wysyłki puszki oraz pakiety materiałów dla sztabów. 

Już po raz trzeci gramy wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, najgłośniejszą orkiestrą świata, wspierając szczytny cel, jakim jest sfinansowanie sprzętu medycznego niezbędnego do walki o zdrowie najmłodszych. W tym roku będziemy wspólnie z Orkiestrą zbierać środki na rzecz zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Jestem dumny, że wraz z naszymi klientami oraz pracownikami ponownie jednoczymy się w tak słusznej sprawie.

Michał Ciszek, prezes Circle K Polska

30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra już 30 stycznia 2022 r., a zebrane środki podczas zbiórki pozwolą fundacji zapewnić najwyższy standard diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.


Źródło: informacja prasowa

Reklama