Ruszają zbiórki w sklepach Lidl. Sieć gra razem z WOŚP już po raz 13.

Ruszają zbiórki w sklepach Lidl. Sieć gra razem z WOŚP już po raz 13.

Lidl Polska po raz 13. wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku blisko 25 tysięcy pracowników wraz z klientami łączą siły w słusznej sprawie.

Zbiórka w sklepach sieci rozpoczyna się 20 grudnia i potra do 30 stycznia. Tradycyjnie na koniec, w trakcie Finału, sieć ogłosi na wizji sumę zebranych środków.  Dotychczas, dzięki zbiórkom prowadzonym w sklepach, sztab Lidl Polska przekazał WOŚP na wsparcie polskiej medycyny ponad 33 mln zł.

Jesteśmy dumni, że już od trzynastu lat nasza firma może być częścią tak szlachetnej inicjatywy. Dzięki hojności naszych klientów i zaangażowaniu pracowników przekazaliśmy na rzecz Fundacji już 33 miliony złotych. Wierzę, że w tym roku nasi klienci i pracownicy znów pokażą swoje wielkie serca, a zebrana kwota okaże się po raz kolejny ogromna. Na koniec stycznia będę miał zaszczyt przekazać Państwu tegoroczny wynik zbiórek.

Włodzimierz Wlaźlak, Prezes Zarządu Lidl Polska

"Przejrzyj na oczy"

Celem akcji jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Będzie to pierwszy Finał w całości dedykowany dziecięcej okulistyce. Zbiórka zakończy się 30 stycznia. Lidl Polska podczas wydarzenia podsumuje tegoroczną zbiórkę.

Już po raz trzynasty Lidl dołącza do załogi WOŚP, by wspólnie zbierać środki na rzecz okulistyki dziecięcej. Doceniamy wielkie serca wszystkich pracowników i klientów Lidl Polska, którzy dokładają swoją cegiełkę do wspólnego sukcesu zbiórek.

Jurek Owsiak, Prezes Zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
WOŚP można również wspierać kupująć gadżety sygnowane znanym każdemu serduszkiem.
Źródło: lidl.pl

Oprócz zbiórki, Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy możemy wspomóc m.in. poprzez zakup gadżetów oznaczonych charakterystycznym serduszkiem, które są dostępne w sprzedaży we wszystkich sklepach Lidl Polska od 29 listopada. W ofercie wszystkich sklepów Lidl Polska dostępne są kubki, smycze, magnesy, skarpetki, kalendarze, torby płócienne oraz zegar ścienny. Cały zysk z ich sprzedaży zostanie przekazany na cel 30. Finału WOŚP.


Źródło: informacja prasowa

 

Reklama