Najbardziej rodzinne życzenia świąteczne od Hochland

Najbardziej rodzinne życzenia świąteczne od Hochland

Życzenia firmowe Hochland na Święta Bożego Narodzenia – to tradycja.  To część rytuału świątecznego, ale przede wszystkim znak, że firma Hochland pamięta o podwykonawcach, partnerach handlowych i firmach współpracujących.

W tym roku Hochland postawił w życzeniach na kluczowe znaczenie Rodziny, zarówno w treści, jak i wizualizacji. Rodzina przedstawiona w grafice zaprojektowanych życzeń skupiona jest wokół drzewka świątecznego, najbardziej rozpoznawalnej bożonarodzeniowej dekoracji.

Firmowe życzenia świąteczne są doceniane przez odbiorców, bowiem gest ten zawiera w sobie spory ładunek emocjonalny. Piękne życzenia od Hochland na Boże Narodzenie są dostępne w kilku wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej, rosyjskiej, francuskiej, rumuńskiej, hiszpańskiej oraz ukraińskiej.

Nasze życzenia świąteczne to sprawdzony sposób na utrzymywanie relacji z klientami i kontrahentami. Ten gest wiele znaczy, dlatego co roku decydujemy się na biznesowe życzenia bożonarodzeniowe. Tegoroczne życzenia świąteczne są najbardziej rodzinne z dotychczasowych, są zgodne z duchem świąt, które mają łączyć ludzi, a życzenia właśnie temu służą!

Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska

 

Reklama