Hochland Polska partnerem wydania „Poradnika młodych ratowników Ziemi”

Hochland Polska partnerem wydania „Poradnika młodych ratowników Ziemi”

"Poradnik młodych ratowników Ziemi" autorstwa Tomasza Samojlika został wrześniową Książką Miesiąca PWN. Dzięki firmie Hochland Polska, Partnerowi Wydania, książka ze wspaniałym przekazem dla najmłodszych czytelników dostępna jest także w Bibliotece Publicznej i Centrum Kultury w Kaźmierzu.

Wydana w sierpniu publikacja zdobyła już na rynku wydawniczym ogrom bardzo pozytywnych recenzji! Poradnik to przeznaczone dla młodych czytelników kompendium w formie obrazkowej, dotyczące całego kompleksu zagadnień związanych z biologią i ekologią.

Główna idea książki to przyjazne, a jednocześnie ambitne wprowadzenie do świata ekologii dla dzieci, już od wczesnych klas szkoły podstawowej. Publikacja przeznaczona zarówno do samodzielnej lektury, jak i wspólnego czytania i zabawy wraz z rodzicami. Książka objaśnia terminy z dziedziny ekologii i historii naturalnej w sposób niezwykle przystępny, a zarazem merytoryczny. Ukazuje to, co już wiemy o funkcjonowaniu życia i to, czego dowiedzieliśmy się o pozytywnym i negatywnym aspekcie obecności naszego gatunku na Ziemi: na bazie rysunków, schematów, komiksowych sekwencji, infografik dostosowanych do odbiorcy w wieku szkolnym. Publikacja przeznaczona jest dla dzieci od lat 7.

Hochland Polska z radością angażuje się w różnego typu inicjatywy mające na celu promowanie postaw proekologicznych, edukację i dbałość o środowisko naturalne. Tym razem firma została Partnerem Wydania „Poradnika młodych ratowników Ziemi” PWN autorstwa Tomasza Samojlika.

Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska

W misji i strategii działań Hochland Polska aktywności na rzecz zrównoważonego rozwoju zajmują niezwykle ważne miejsce. Realizowane są one zarówno w ramach organizacji (np. poprzez proekologiczną optymalizację procesów czy opakowań), jak i w inicjatywach zewnętrznych. Budowanie właściwych postaw w duchu dbania o naturę najlepiej realizuje się poprzez edukację – kreatywną, nowoczesną, zachęcającą do poznania eko wyzwań i możliwości.

Na zdjęciu do lewej: Bogumiła Magdziarek, Dyrektor  Biblioteki Publicznej i Centrum Kultury w Kaźmierzu oraz Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska

Hochland Polska działa na polskim rynku od ponad 25 lat i jest liderem w kategorii serów. W Polsce znajdują się dwa zakłady produkcyjne – w Kaźmierzu i Węgrowie, a także biuro w Poznaniu. Hochland, Almette, Valbon, SimplyV to wiodące na rynku marki, pod którymi kryje się szeroka gama produktów, z różnych kategorii, dostępna także dla rynku HoReCa. Wszystkie produkty z oferty Hochland wyróżnia doskonały smak i najwyższa jakość, dzięki najlepszym surowcom i technologiom. Więcej informacji dostępnych jest na www.hochland.pl

Reklama