Lidl po raz 13. gra razem z WOŚP. W ofercie specjalne gadżety z serduszkiem

Lidl po raz 13. gra razem z WOŚP. W ofercie specjalne gadżety z serduszkiem

Lidl Polska w tym roku zagraz razem w Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. To już 13. raz, kiedy sieć sklepów angażuje się we wspólne działania z Fundacją. W tym roku akcja charytatywna odbywa się pod hasłem „Przejrzyj na oczy”.

Dotychczas, dzięki zbiórkom prowadzonym w sklepach, Lidl Polska przekazał WOŚP ponad 33 mln zł. W tym roku klienci sieci już teraz mogą kupić oznaczone serduszkiem WOŚP gadżety, z których cały zysk zostanie przekazany na realizację celów tegorocznego Finału WOŚP.

W sklepach Lidl pojawiły się gadżety oznaczone serduszkiem WOŚP. Zysk z ich sprzedaży przekazany zostanie na cele 30. Finału WOŚP.

Lidl Polska już po raz 13. przyłącza się do akcji WOŚP, aby wspomóc zbiórkę na rzecz poprawy zdrowia Polaków. Dzięki współpracy Lidl Polska, z „Orkiestrą” od wielu lat grają wszyscy pracownicy, a także klienci, którzy przy okazji robienia codziennych zakupów mogą przyłączyć się do akcji. Dotychczas dzięki zbiórkom pieniężnym prowadzonym w sklepach Lidl Polska oraz innym działaniom firmy – udziałem w aukcjach charytatywnych oraz sprzedaży gadżetów z serduszkiem WOŚP – sieć przekazała Fundacji ponad 33 mln złotych. W tym roku zbiórka w sklepach Lidl Polska ruszy 20 grudnia i potrwa aż do 30 stycznia.

Gadżety z serduszkiem WOŚP w sklepach Lidl

Natomiast już teraz w ofercie wszystkich sklepów Lidl Polska pojawią się gadżety oznaczone serduszkiem WOŚP. Zysk z ich sprzedaży przekazany zostanie na cele 30. Finału WOŚP – zakup sprzętu dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Będzie to pierwsza zbiórka w całości dedykowana dziecięcej okulistyce (szczegóły są dostępne tutaj).

W ramach tegorocznej akcji w Lidl Polska na klientów czekać będzie kolekcja przydatnych gadżetów: kubek (19,99 zł/ 1 szt.), magnes (14,99 zł/ 1 szt.), smycz (14,99 zł/ 1 szt.), skarpetki (27,99 zł/ 1 para), torba (29,99 zł/ 1 szt.), kalendarz (24,99 zł/ 1 szt.) oraz zegar ścienny (49,99 zł/ 1 szt.).

Coroczne zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są dla nas niezwykle ekscytującym momentem i napawają nas dużym optymizmem. Jesteśmy dumni, że dzięki hojności naszych klientów i zaangażowaniu pracowników Lidl Polska możemy już po raz 13. przekazać na rzecz Fundacji środki wspomagające ich cele. Przez wszystkie lata wspólnego grania zebraliśmy i przekazaliśmy 33 miliony złotych. Tym razem akcja WOŚP w naszych sklepach rozpoczyna się od sprzedaży gadżetów z serduszkiem WOŚP już 29 listopada, a tradycyjne zbiórki pieniędzy wystartują 20 grudnia i potrwają do 30 stycznia.

Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications and CSR, Lidl Polska

 

Reklama