Po dwóch miesiącach od pilotażu, Żabka Jush wkracza do kolejnej lokalizacji

Po dwóch miesiącach od pilotażu, Żabka Jush wkracza do kolejnej lokalizacji

Żabka po zakończonym sukcesem październikowym pilotażu w Warszawie, rozszerza obszar funkcjonowania szybkich dostaw w ramach Żabka Jush. Od 15 grudnia także mieszkańcy Gdańska mogą zamawiać zakupy z Żabki, które dotrą do nich nawet w 15 minut.

Żabka Jush dostępna jest póki co w części Oruni i Chełma. Jednak Lire e-Commerce, startup działający w ramach Grupy Żabka, zapowiada, że zakupy „na już” pojawią się wkrótce w kolejnych dzielnicach i pozostałych częściach Trójmiasta. Nowi klienci rejestrując się w aplikacji do końca roku mogą liczyć na specjalną promocję, dzięki której zapłacą mniej za pięć zamówień.

Rozwijając Żabkę Jush stawiamy na osiągnięcie jak najlepszego doświadczenia zakupowego naszych klientów. W fazie pilotażu potwierdziliśmy potrzeby konsumentów w zakresie usług q-commerce. Nasza strategia sprawdza się i widzimy bardzo wysokie współczynniki powracających klientów, którzy wykonali więcej niż jedno zamówienie.

Wojciech Krok, CEO Lite e-Commerce

Pierwszym miastem, w którym pojawiła się Żabka Jush była Warszawa. Po dwóch miesiącach w zasięgu usługi znajduje się już ponad 1,2 mln mieszkańców stolicy. Firma planuje uruchomienie aplikacji w następnych lokalizacjach, póki co trwają analizy możliwości startu. 

Żabka Jush

Żabka Jush to rozwiązanie przygotowane przez polski start-up Lite e-Commerce, będący częścią Grupy Żabka. Za pośrednictwem aplikacji klienci mogą skorzystać z błyskawicznych dostaw zakupów do domu. Firma dowiezie je nawet w 15 minut z własnych magazynów, tak zwanych dark store’ów.

To może Cię zainteresować:

W ofercie Jush znajdują się świeże warzywa, owoce i pieczywo oraz napoje czy dania gotowe, także w wersji wegetariańskiej. Dzięki współpracy z Grupą Żabka, klienci mogą zamawiać produkty znane z sieci, włączając w to m.in.: soki i lemoniady Wycisk, wartościowe posiłki Dobra Karma, gotowe kanapki Tomcio Paluch, przekąski Foodini oraz dania przygotowane przez Maczfit. Dostawa w ramach usługi kosztuje jedyne 3,99 zł, ale gdy wartość koszyka przekroczy 35 zł, jest ona darmowa. Zamówienie można złożyć codziennie, od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 7:00-23:00.


Źródło: informacja prasowa

 

Reklama