Żabka dostarczy zakupy w 15 minut! Startuje nowa aplikacja Żabka Jush

Żabka dostarczy zakupy w 15 minut! Startuje nowa aplikacja Żabka Jush
Żabka dostarczy zakupy w 15 minut! Startuje nowa aplikacja Żabka Jush Żabka dostarczy zakupy w 15 minut! Startuje nowa aplikacja Żabka Jush

Już jutro startuje pilotaż nowej aplikacji Żabki - Jush. Cały proces, od złożenia zamówienia do przybycia kuriera, ma trwać do 15 minut.

Na początku usługa będzie dostępna dla mieszkańców wybranych dzielnic Warszawy. Dostawę w 15 minut będzie można zamówić za pośrednictwem aplikacji na iOS w części Śródmieścia, Starej Ochoty, Woli i Ursynowa. Usługa będzie stale rozwijana w celu dotarcia do kolejnych dzielnic stolicy i w przyszłości rozpoczęcia działalności w innych miastach w Polsce. Konsumenci będą mogli wybierać spośród 1 300 produktów, znanych między innymi z sieci sklepów Żabka. W aplikacja listopadzie br. zadebiutuje na urządzeniach z Androidem.

Pilotaż aplikacji wystartuje w ramach powołanego w ostatnim czasie start-upu Lite e-Commerce odpowiadającego za wdrożenie i rozwój rozwiązań e-commerce w Żabce. 

Prognozy wskazują, że w ciągu najbliższych lat rynek e-commerce będzie rósł dwucyfrowo. Decydują o tym klienci, którzy oczekują szybkich, ultranowoczesnych i wygodnych rozwiązań online, dopasowanych do ich codziennych potrzeb. Z myślą o tych oczekiwaniach skutecznie poszerzamy portfolio Grupy Żabka o kolejne, unikatowe biznesy jak np. Maczfit, Dietly.pl i obecnie start-up Lite e-Commerce.

Tomasz Suchański, Prezes Zarządu, CEO Grupy Żabka

Uruchomienie aplikacji Jush w ramach start-upu Lite e-Commerce to kolejny krok w stronę budowania potencjału rynkowego Grupy Żabka. Tym samym Grupa rozszerzy swoją działalność  o rynek q-commerce, którego rozwój w Polsce i na świecie w ostatnich miesiącach dynamicznie przyśpieszył. W ostatnich miesiącach Grupa została poszerzona o czołowe firmy z branży cateringu dietetycznego: Maczfit i Dietly.pl. Inwestycja w nowe usługi ma na celu przyspieszenie rozwoju handlu online największej sieci modern convenience w Polsce.

Żabka Future tworzy rozwiązania przyszłości

Lite e-Commerce został powołany w ostatnim czasie w ramach Żabka Future wraz z zespołem zewnętrznych menedżerów. Żabka Future odpowiada za wyszukiwanie i tworzenie oraz rozwój biznesów, które umożliwią Grupie Żabka budowanie ekosystemu rozwiązań o charakterze modern convenience. Jednym z nich jest właśnie aplikacja Jush. Dzięki Lite e-Commerce Żabka zaproponuje najszerszą ofertę produktów na polskim rynku q-commerce, a podstawę będzie stanowił asortyment znany między innymi ze sklepów sieci.

Jeszcze kilka lat temu nikt nie spodziewał się, że zamówienie i dostawa produktu będą możliwe w ciągu jednego dnia. Obecnie, dzięki q-commerce klienci mogą mieć zakupy w swoim domu nawet w kwadrans. W ramach start-upu Lite e-Commerce skupiamy się na rozwoju nowej usługi Żabka Jush, aby zagwarantować jak najwyższe standardy obsługi i maksymalną wygodę użytkowania. Zależy nam na dotarciu do klienta w szybkim czasie, aby otrzymał swoje zakupy właściwie „na już”.

Tomasz Blicharski, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający Żabka Future

 

Źródło: informacja prasowa

Reklama