Kaufland liczy już 230 placówek w Polsce. Dzisiaj kolejne otwarcie

Kaufland liczy już 230 placówek w Polsce. Dzisiaj kolejne otwarcie

W Polsce funkcjonuje już 230 sklepów sieci Kaufland. W czwartek 9 grudnia w Krakowie w Pasażu Kapelanka otwarto szósty obiekt sieci w mieście. Wprowadzono w nim wiele nowoczesnych rozwiązań – z myślą o wygodzie klientów, ale także środowisku.

W krakowskim sklepie Kaufland do sprzedaży oraz ekspozycji owoców i warzyw wykorzystywane są zielone skrzynki, które nadają się do recyklingu. Sieć stosuje także elektroniczne etykiety cenowe, które pozwalają zmniejszyć zużycie energii oraz papieru. Kaufland wspiera również ponowne wykorzystanie opakowań, dlatego w punkcie informacyjnym klienci mogą zwracać kaucjonowane butelki i skrzynki, a w zamian otrzymać bon na zakupy w sklepach sieci. To już drugi sklep w Krakowie otwarty na przestrzeni tygodnia. 

Dla wygody klientów w placówce zastosowano także cyfrowe rozwiązania – nowoczesne panele dotykowe, które pozwolą zarejestrować kartę Payback, sprawdzić stan punktów i aktywować specjalne kupony oraz kasy samoobsługowe skracające czas oczekiwania w kolejce.

Oferta sklepu Kaufland w Krakowie liczy kilkanaście tysięcy produktów. Istotną część asortymentu stanowią artykuły świeże – owoce i warzywa, mięsa, wędliny, sery czy produkty mleczne, które w dużej części pochodzą od lokalnych producentów. W krakowskim markecie klienci znajdą Strefę Świadomego Odżywiania, która obejmuje produkty dedykowane konkretnym potrzebom żywieniowym oraz te cieszące się coraz większą popularnością, m.in.: artykuły wegańskie, wegetariańskie, bezglutenowe oraz z niską zawartością cukru.

W sklepie została także wydzielona strefa BIO, w której można znaleźć produkty ekologiczne – zarówno żywność, jak i chemię gospodarczą oraz kosmetyki. Na miłośników artykułów mięsnych czeka wędzarnia, która pozwoli cieszyć się wyrobami wędzonymi na miejscu.

 

Reklama