Carrefour Voyages wkracza na kolejny europejski rynek

Carrefour Voyages wkracza na kolejny europejski rynek

Carrefour Voyages to sieć biur podróży, która dotychczas dostępna była jedynie we Francji, gdzie funkcjonuje już ponad 130 punktów sprzedaży. Jeszcze w tym roku Carrefour Voyages wkracza na kolejny rynek. Od 1 grudnia z usług biur podróży mogą korzystać mieszkańcy Belgii.

Celem firmy jest zapewnienie belgijskim klientom dostępu do szerokiej gamy wycieczek po przystępnych cenach. Po 30 latach na rynku francuskim firma rozszerza obszar sprzedaży na Belgię. Carrefour Voyages w Belgii będzie miał stronę internetową dostępną w dwóch językach – francuskim i holenderskim. Dla klientów dostępne będzie też dwujęzyczne centrum telefoniczne, które będzie pomagać i wspierać klientów.

Od 1 grudnia odloty z Belgii i lokalnych europejskich portów lotniczych będą dostępne do ponad 40 miejsc docelowych, w tym do szeregu specjalnych ofert startowych po specjalnie wynegocjowanych cenach – takich jak oryginalny pakiet wakacji w górach i pobyty w parkach rozrywki, jak Disneyland. Dzięki ekwiwalentowi belgijskiej karty Carrefour PASS klienci już wkrótce będą mogli dokonywać płatności w ratach.


Źródło: informacja prasowa

Foto: voyages.carrefour.fr

 

Reklama