Co 2022 rok przyniesie dla Sokołów SA? Jakie plany ma firma?

Co 2022 rok przyniesie dla Sokołów SA? Jakie plany ma firma?

Rok 2021 był dla firmy Sokołów czasem pełnym inwestycji, nowości produktowych, ale również dalszej dbałości o środowisko naturalne oraz pracowników. Mimo trudnego okresu rynkowego, firma kończy rok z dobrymi wynikami. Jakie plany na 2022 rok ma Sokołów?

Prezes Miszczuk zapewnia, że w nadchodzącym roku głównym celem będzie nadal prężny rozwój firmy oraz realizacja oczekiwań konsumentów. Zapowiada też kolejne nakłady inwestycyjne na zwiększanie potencjału produkcyjnego i poszerzanie asortymentu o ciekawe produkty.

Przeczytaj też

Liczymy na poprawę uwarunkowań rynkowych, ale mamy też świadomość, że wyzwania, z którymi mamy obecnie do czynienia, nie znikną szybko. 

Bogusław Miszczuk, prezes zarządu Sokołów S.A.

W 2022 roku firma będzie mocno rozwijać działania z zakresu CSR (społecznej odpowiedzialności biznesu). To odpowiedź na nową, 5-letnią strategię przyjętą przez grupę Danish Crown, do której należy także Sokołów.

Feeding the Future (Wyżywić przyszłość) – to hasło strategii, zgodnie z którą zrównoważony rozwój ma kluczowe znaczenie dla naszej firmy. W dalszym ciągu będziemy wdrażać rozwiązania i innowacje technologiczne, dzięki którym będziemy mogli produkować w sposób bardziej przyjazny dla środowiska i ograniczać zużycie zasobów naturalnych. Przed nami z pewnością czas wytężonej pracy, jestem jednak przekonany, że po raz kolejny zdołamy sprostać tym wyzwaniom. Z całą pewnością miliony Polaków nadal będą mogły cieszyć się smakiem swoich ulubionych produktów Sokołów – zarówno tych już dobrze im znanych, jak i zupełnie nowych.

Bogusław Miszczuk