Sokołów jeszcze mocniej angażuje się w świat e-sportu

Sokołów jeszcze mocniej angażuje się w świat e-sportu

E-sport dynamicznie rozwija się w naszym kraju, a grono pasjonatów tej formy sportowych zmagań wciąż się poszerza. W odpowiedzi na trendy i potrzeby graczy, Sokołów już od kilku lat aktywnie angażuje się we wsparcie e-sportu. Teraz firma przygotowała kolejne atrakcje i niespodzianki dla wszystkich pasjonatów gier komputerowych.

Pierwszą z niespodzianek dla fanów e-sportu jest organizowany przez Sokołów konkurs. Uczestnicy będą mogli w nim wygrać fotel gamingowy oraz profesjonalne myszki gamingowe. Kolejną atrakcją jest Sokołów Cup, czyli turniej CS:GO, który ruszył 15 listopada. Łączna pula nagród opiewa na wartość 5 tys. zł. 

E-sport to niewątpliwie prawdziwy fenomen naszych czasów. Doceniamy pasję, zaangażowanie i niezwykłe umiejętności fanów gier komputerowych. Chcemy im towarzyszyć w tej jakże ważnej dla nich formie rozrywki i spędzania wolnego czasu, tym bardziej że mamy dla wszystkich e-sportowych pasjonatów wiele ciekawych propozycji produktowych. Nasza firma była już m.in. partnerem Game Clash Masters, partnerem polskiej transmisji legendarnego turnieju IEM Katowice, jak również partnerem finałów ESL Mistrzostw Polski w CS:GO. Cieszymy się, że każda z tych inicjatyw spotkała się z niezwykle pozytywnym przyjęciem. Dlatego też nadszedł czas na nasze kolejne kroki w e-sportowym świecie.

Marcin Bałanda, dyrektor ds. PR i komunikacji w Sokołów S.A.

Wszystkie informacje o tych i innych e-sportowych wydarzeniach, jak również o asortymencie sokołowskich przekąsek idealnych dla graczy, znaleźć można na nowej stronie firmy Sokołów - www.esport.sokolow.pl.

Konkurs Sokołów dla graczy

Konkurs organizowany przez Sokołów rozpoczyna się 16 listopada. Uczestnicy będą mieli szansę wygrać nagrody, które z całą pewnością ucieszą każdego fana e-sportu. Są nimi profesjonalny fotel gamingowy, myszki gamingowe renomowanej firmy Razer oraz zestawy przekąsek firmy Sokołów. Przed uczestnikami konkursu stoi jedno proste zadanie – wystarczy odpowiedzieć na pytanie: „Jak walczysz z głodem, podczas długich sesji gamingowych?”.

Turniej Sokołów Cup

To dopiero początek nowych, e-sportowych emocji z firmą Sokołów. 15 listopada rozpoczął się turniej CS:GO Sokołów Cup, organizowany we współpracy z agencją beloud. Turniej będzie relacjonowany w mediach społecznościowych beloudGG, sekcji e-sportowej portalu Sportowe Fakty należącego do grupy Wirtualna Polska oraz na profilach zaangażowanych influencerów. Przebieg rozgrywek transmitowany będzie na kanale Twitch beloudGG. Dodatkowo, podczas transmisji finałów, prowadzone będą konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Organizacja turnieju w grze Counter-Strike: Global Offensive dla marki Sokołów to dla nas wielki zaszczyt. Cieszymy się, że to właśnie beloud zostało wybrane do zorganizowania turnieju Sokołów Cup, skierowanego do aspirujących graczy. Amatorskim zespołom brakuje miejsca do treningu, a my staramy się im je dostarczyć, aby mogli realizować swoją pasję, a kto wie, może w przyszłości zagościć na wielkich turniejach, takich jak chociażby IEM Katowice.

Jakub Szumielewicz, prezes beloud

Nowa witryna internetowa

E-sportowym działaniom firmy towarzyszyło także uruchomienie nowej strony internetowej www.esport.sokolow.pl. Witrynę wyróżnia nowoczesny, atrakcyjny design, nawiązujący do innowacyjnego świata rozgrywek komputerowych.

Strona jest poświęcona wszystkim działaniom, jakie firma Sokołów prowadzi w obszarze e-sportu. Zawiera też najbardziej aktualne wiadomości o trwającym konkursie oraz turnieju Sokołów Cup. Znaleźć tu można ponadto informacje o asortymencie sokołowskich przekąsek, idealnych dla graczy – pożywnych, smacznych, doskonałych do „przegryzania” w trakcie gry lub kibicowania. 

 

Źródło: informacja prasowa