Słodka promocja na Dzień Kawy w Caffe MOYA

Międzynarodowy Dzień Kawy, który ma miejsce 29 września, jest tradycją także w Caffe MOYA. Jak co roku, na odwiedzających dowolny punkt Caffe MOYA w całej Polsce, czeka specjalna promocja. W dniach 28-30 września każdy, kto zakupi dowolną kawę, otrzyma wafelek Princessa za 1 grosz. Propozycja godna jest rozważenia nie tylko przez wytrawnych kawoszy. Zapraszamy wszystkich innych do wypróbowania jednego z ośmiu wariantów kaw dostępnych na stacjach paliw MOYA.

Po kawę na stację paliw

Wg najnowszych badań Cafe Monitor, opublikowanych w sierpniu b.r. przez ARC Rynek i Opinia, Polacy chętnie spożywają kawę poza domem, co potwierdziło aż 49 proc. badanych. Najpopularniejszym miejscem wg 67 proc. ankietowanych w dalszym ciągu są stacje paliw. Lodziarnie i lodziarnio-kawiarnie mają 40 proc. wskazań, tyle samo, co nasze miejsca pracy. Najczęściej kupowanym rodzajem kawy jest latte i espresso – po 28 proc. wskazań. Generalnie, aż 71 proc. konsumentów deklaruje, że preferują kawę z mlekiem.

Te i wiele innych rodzajów kaw można spróbować w Caffe MOYA. Klienci mają do tu dyspozycji następujące warianty:

  • espresso,
  • macchiato,
  • latte,
  • cappuccino,
  • mocha,
  • flat white
  • klasyczne – czarna i z mlekiem.

Sezonowo dostępne są również smakowe kawy mrożone.

Nie tylko pyszna, ale i ekologiczna

Kawa dostępna w sieci stacji paliw MOYA to Emeraude, specjalna mieszanka Arabiki i Robousty. Wyselekcjonowane ziarna pochodzą z upraw kilku krajów świata – z Brazylii, Wietnamu i Nikaragui. Dzięki temu smak kawy na stacjach MOYA jest unikatowy i niedostępny nigdzie indziej.

Co również bardzo istotne, klienci, którzy wybierają kawę na stacjach paliw MOYA, przyczynią się do ratowania planety. Część zysków uzyskanych ze sprzedaży każdej kawy wróci do środowiska, w którym uprawiana jest kawa. Fundusze te są wykorzystywane do tworzenia i ochrony zróżnicowanych biologicznie obszarów lasów deszczowych. Wspólnie z organizacją World Land Trust dostawca kawy na stacje MOYA wziął pod opiekę najbardziej zagrożone ekosystemy Ameryki Południowej.

Specjalnie na dzień kawy, na stacjach MOYA, klienci przy zakupie dowolnej kawy otrzymają mleczny wafelek Princessa w cenie 1 gr. Oferta ważna jest w dniach 28-30 września do wyczerpania zapasów.

Reklama