Nowa kolekcja Barbie x Biedronka już dostępna w całej Polsce

Nowa kolekcja Barbie x Biedronka już dostępna w całej Polsce

Biedronka przygotowała z firmą Mattel kolekcję Barbie x Biedronka, dzięki której wszyscy klienci sieci będą mogli wyrazić siebie dzięki ubraniom oraz dodatkom z logo Barbie. Kolekcja dostępna jest w sklepach sieci Biedronka od 15 listopada.

Wiemy jak bardzo klienci sieci Biedronka lubią kolekcję Barbie, dzięki naszej poprzedniej współpracy z firmą Mattel. Kolekcja Barbie x Biedronka to  dla jednych cudowna podróż w przeszłość, dla innych jest sposobem na wyrażenie siebie i swojego charakteru. Każdy z miłośników kultowej lalki Barbie może znaleźć coś intrygującego.

Kinga Papiernik, dyrektor kategorii odpowiedzialna za ofertę Barbie x Biedronka w sieci Biedronka

Kolekcja sygnowana oryginalnym logo Barbie jest dostępna w sklepach sieci Biedronka w całej Polsce. Poszczególne modele ubrań z najnowszej kolekcji Biedronka x Barbie bez wątpienia przypadną do gustu zarówno młodszym, jak i starszym klientkom sieci. Wśród produktów znajdą się licencjonowane ubrania z logo Barbie, takie jak: bluzy (34,99 zł/szt.), spodnie dresowe (29,99 zł/szt.), piżamy (29,99 zł/ szt.) i klapki (29,99 zł/ szt). Wśród oryginalnych dodatków do wnętrz znaleźć będzie można koce (49,99 zł/szt.) oraz pościel (69,90 zł/komplet).

Reklama