Mlekpol rusza z kampanią Maślanki Mrągowskiej. Skupia się na jej walorach

Mlekpol rusza z kampanią Maślanki Mrągowskiej. Skupia się na jej walorach

Nowa kampania Maślanki Mrągowskiej od Mlekpolu skupiająca się na koncepcji „Tyle dobra” ma przekonać konsumentów, że warto włączyć ten produkt do swojej diety i pokaże, jak wykorzystać go w codziennej kuchni. 

Hasło kampanii zwraca uwagę na właściwości produktu – bogactwo witamin i minerałów oraz składników odżywczych, wspierających prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Kampania pokazująca okazje do spożycia

Jak podkreśla kampania Maślanka Mrągowska to coś więcej niż zdrowie.

To także doskonały smak w różnych wariantach do wyboru – owocowych, stracciatella czy naturalnym. Każdy więc znajdzie coś dla siebie.

W nowej kampanii chcemy podkreślić, że Maślanka Mrągowska to produkt pochodzący z najczystszego regionu Polski, niepozorny, a kryjący w sobie „tyle dobra dla Twojego dobra”. Zależy nam, aby konsumenci zobaczyli, że maślanka nadaje się nie tylko do picia, jako wartościowy napój probiotyczny, ale także do wszechstronnego zastosowania w różnych przepisach – zarówno na słodko, jak i w wersji wytrawnej.

Dorota Grabowska, Kierownik Działu Marketingu SM Mlekpol

Konkursy, video, spoty, influencerzy

Kampania marketingowa „Tyle dobra” obejmie emisję spotu telewizyjnego, kampanię video w mediach społecznościowych, kampanię cyfrową oraz działania na profilu FB marki.

Zaplanowano także konkursy konsumenckie, w których Maślanka Mrągowska będzie rozdawać liczne nagrody.

Kampania obejmie dwa cykle wizerunkowe, prezentujące Maślankę Mrągowską w kontekstach: kulinarnym, dbałości o rodzinę oraz zdrowia i aktywności fizycznej.

Ważnym wsparciem komunikacji będą popularni influencerzy, którzy na swoich profilach na Instagramie i TikToku przedstawią dobroczynne właściwości tych produktów oraz zaprezentują oryginalne przepisy z ich użyciem.

W okresie od czerwca do sierpnia w ogólnopolskich oraz tematycznych stacjach telewizyjnych zobaczymy też spoty reklamowe zachęcające po sięgnięcie po Maślankę Mrągowską właśnie latem.


Fot.: mat. prasowe

Reklama