Nowość od Mlekpolu: Śmietanka Łaciata pasteryzowana 30%

Nowość od Mlekpolu: Śmietanka Łaciata pasteryzowana 30%

Śmietanka Łaciata 30% w 330-ml opakowaniu trafiła właśnie do oferty Mlekpolu. Jak informuje marka, sprawdzi się do wszechstronnego wykorzystania w kuchni. Nadaje potrawom idealną konsystencję. Do tego charakteryzuje się prostym składem i praktycznym większym opakowaniem. 

Śmietanka Łaciata 30% trafiła już na półki sklepowe

Śmietanka Łaciata to produkt pasteryzowany, niezwykle kremowy, powstający wyłącznie z polskiego mleka. Świetnie sprawdza się jako dodatek do kawy, zup, sosów i sałatek, a zwłaszcza do słodkich deserów, tortów i koktajli. Do wykorzystania na zimno i na gorąco – nie warzy i nie rozwarstwia się pod wpływem temperatury. 

Dzięki wysokiej zawartości tłuszczu nadaje się do ubijania i jako baza do słodkich, trwałych kremów. Proces pasteryzacji sprawia natomiast, że śmietanka charakteryzuje się naturalnym, pysznym smakiem, przy zachowaniu wielu cennych wartości odżywczych. Produkt jest bezglutenowy i odpowiedni dla wegetarian. Zawiera m.in. witaminę A, witaminę B12, wapń oraz fosfor.

Do tej pory śmietanka Łaciata 30% pasteryzowana dostępna była w opakowaniu 200 ml. Teraz do portfolio Mlekpolu dołączył produkt w większym kubku – 330 ml. To odpowiedź na potrzeby naszych konsumentów, którzy na co dzień dużo gotują i poszukują bardziej ekonomicznych rozwiązań. To także dobra opcja dla osób, które są na diecie keto i dodają świeżą śmietankę do kawy czy owocowych koktajli.

Dorota Grabowska, kierownik działu marketingu SM Mlekpol

Ile może stać śmietanka 30%?

Śmietankę Łaciatą 30% należy przechowywać w lodówce, a po otwarciu spożyć w ciągu 24 godzin. Opakowanie po rozdzieleniu nadaje się do recyklingu.


foto: mat. partnera

Reklama