Kategoria piwa walczy o uznanie młodych dorosłych. Warka rusza z kampanią

Kategoria piwa walczy o&nbspuznanie młodych dorosłych. Warka rusza z&nbspkampanią

Napój energetyczny Warka Energy powstała z myślą o młodych dorosłych. Właśnie rozpoczęła się dedykowana im najnowsza kampania marki.

Warka Energy to połączenie piwa, orzeźwiającej lemoniady owocowej i energetyzującej kofeiny.

Kampania skierowana na młodych

W serii krótkich, przepełnionych towarzyską energią spotów, zaprezentowane zostały typowe aktywności Gen Z&Y. Motywem przewodnim klipów są neonowe napisy, spójne z designem puszek Warki Energy 0,0% oraz hasło „Włącz się”.

Warka Energy to nowy wymiar marki Warka dedykowany młodym dorosłym. Ta grupa poszukuje tylko tego, co prawdziwe. Od razu wyczuwa sztuczność w reklamach.

To dlatego w kampanii Warki Energy wykorzystane zostały motywy z klipów i rolek, które Gen Z&Y codziennie ogląda na swoich ekranach – wszystko pod hasłem „Włącz się”.

Ważnym elementem spotów jest wspólne spędzanie czasu ze znajomymi podczas wykonywania codziennych czynności – takich jak jedzenie na mieście, jazda na desce, granie w gry, czy po prostu zwykłe rozmowy.

W winietach pojawiają się również neonowe napisy, które od tego sezonu są wykorzystywane na puszkach Warki Energy.

Od marca produkt dostępny jest w dwóch nowych smakach – Warka Energy 0,0% Original i Warka Energy 0,0% Arbuz.

Kategoria piwa wciąż walczy o uznanie młodego, dorosłego konsumenta. To dlatego w ubiegłym roku Warka wprowadziła na rynek innowacyjny produkt, jakiego jeszcze nie było, czyli Warkę Energy, wchodząc tym samym w nowy segment. W tym sezonie jeszcze bardziej skupimy się na młodych dorosłych, którym orzeźwiające napoje energetyzujące towarzyszą w codziennych sytuacjach. Z myślą o nich powstały produkty w unikalnym opakowaniu oraz niezwykle energetyczna kampania.

laudyna Konarzewska Brand Managerka Warki

Spoty można oglądać od 13 maja w telewizji oraz digitalu. Kampania będzie miała również wsparcie na nośnikach OOH oraz w PR. W promocję Warki Energy zaangażowani zostaną także influencerzy. 


Fot.: mat. prasowe
 

Reklama