Warka połączyła piwo i energetyka. To zupełnie nowa kategoria w segmencie piw 0,0%

Warka połączyła piwo i&nbspenergetyka. To zupełnie nowa kategoria w segmencie piw 0,0%

Piwny energetyk to zupełna nowość od należącej do Grupy Żywiec marki Warka. Warka Energy – choć pozbawiona alkoholu, wykracza poza segment piw bezalkoholowych. 

Warka Energy to połączenie piwa 0,0%, lemoniady, naturalnej kofeiny i ekstraktu z żeń-szenia. W sprzedaży pojawią się dwa nowe smaki: Mango i Cytrusy oraz Ananas i Marakuja. Warka energy to swego rodzaju bezalkoholowy piwny energetyk. 

Warka Energy – nowa kategoria w segmencie piw bezalkoholowych w Polsce

Oferując zupełną nowość w kategorii piw bezalkoholowych producent chciał odpowiedzieć na rosnącą popularność napojów energetycznych. Warka 0,0% Energy, bo tak nazywa się nowość od marki, trafiła już do sprzedaży.

"Produkt zebrał świetne opinie wśród przebadanych konsumentów i jesteśmy pewni, że to początek zupełnie nowej kategorii" – komentuje Marcin Filipiak, dyrektor marketingu Warki.

Warka Energy – piwny energetyk

W zakresie oferowanych produktów marka nieustannie podąża za trendami i preferencjami konsumentów. To właśnie Warka jako pierwsza w 2012 roku wprowadziła na polski rynek radlery, a dwa lata później radlery bezalkoholowe.

W tym roku w odpowiedzi na wzrost kategorii napojów energetycznych, zwłaszcza w grupie młodych dorosłych, jako pierwsza wśród producentów piwa wprowadza zupełnie nowy produkt, czyli Warka 0.0% Energy.

Warka jako pierwsza marka piwna weszła w świat gamingu. Nie poprzestajemy jednak na powołaniu platformy Warka Planet of Gamers, turnieju Planet of Gamers Cup czy loterii dedykowanej fanom gamingu. Postanowiliśmy iść o krok dalej i wprowadziliśmy do naszej oferty zupełnie nowe piwo, czyli Warka 0.0% Energy stanowiące połączenie piwa 0.0%, lemoniady i napoju energetyzującego, które doskonale orzeźwi np. podczas wielogodzinnych rozgrywek z przyjaciółmi.

Marcin Filipiak, dyrektor marketingu Warki

Gdzie można kupić Warkę 0.0% Energy?

Warka 0.0% Energy to połączenie piwa bezalkoholowego i napoju energetycznego. W sprzedaży pojawią się dwa nowe smaki: Mango i Cytrusy oraz Ananas i Marakuja.

Pierwszy z nich, czyli Mango i Cytrusy, właśnie trafił do sieci Biedronka, a pod koniec lutego obydwa produkty będą już dostępne w całym kraju.

Produkt dostępny jest w puszce 500 ml i 4-paku puszek 500 ml. Warka 0.0% Energy przeznaczona jest dla dorosłych konsumentów.


Foto: mat. prasowe

Reklama