Biedronka zwiększa częstotliwość publikacji gazetek promocyjnych

Biedronka zwiększa częstotliwość publikacji gazetek promocyjnych

Już nie dwa, a trzy razy w tygodniu klienci Biedronki zyskają dostęp do nowej gazetki promocyjnej sieci. Detalista zwiększa częstotliwość wprowadzania nowych ofert.

Gazetka promocyjna Biedronki - kiedy nowa?

Biedronka w kwietniu zwiększa liczbę folderów promocyjnych. Do tej pory nowe promocje były prezentowane w poniedziałki i czwartki. W kwietniu superpromocje będą się zmieniały aż trzy razy w tygodniu, a weekend w Biedronce będzie się rozpoczynał już w piątek za sprawą nowej gazetki z weekendowymi okazjami cenowymi.  

Nowe foldery promocyjne klienci znajdą w każdym sklepie, na stronie www lub w aplikacji. Nowe gazetki promocyjne będą wprowadzane trzy razy w tygodniu:

  • w poniedziałki,
  • w środy, 
  • w piątki. 

Biedronka bazuje na promocjach

Promocje są ważnym elementem oferty sieci sklepów Biedronka. Jak przyznał w ostatniej rozmowie CCO sieci, Grzegorz Pytko, za niemal połowę sprzedaży w Biedronce odpowiadają produkty na promocjach. Obecnie sieć oferuje klientom dziennie ponad 900 promocji.

Ponieważ nasza oferta promocyjna jest niezwykle dynamiczna, postanowiliśmy zwiększyć w kwietniu częstotliwość wydawania gazetek. Chcemy, aby nasi klienci mogli cieszyć się jeszcze częściej różnorodną ofertą i korzystali z codziennie niskich cen oraz wielu okazji do oszczędzania.

Dorota Wrotek-Gut, dyrektorka marketingu w sieci Biedronka

Sprawdź, co przygotowała sieć na najbliższe dni: Nowa gazetka promocyjna Biedronki.


foto: mat. redakcji