„Poleć z Biedronką do Paryża” - nowy konkurs organizowany przez sieć Biedronka

„Poleć z Biedronką do Paryża” - nowy konkurs organizowany przez sieć Biedronka

Sieć sklepów Biedronka organizuje konkurs „Poleć z Biedronką do Paryża”, w którym można wygrać 1000 podwójnych zaproszeń na wycieczkę do stolicy Francji!

Zwycięzcy będą mieli wyjątkową okazję do kibicowania polskim parasportowcom na jednej z najważniejszych sportowych imprez na świecie.

Jak zrealizować marzenie o podróży do Paryża?

Wystarczy regularnie robić zakupy w Biedronce za co najmniej 69 złotych, korzystając z karty Moja Biedronka lub aplikacji Biedronka, i zbierać punkty. Osoby z największą liczbą punktów w danym regionie Polski będą mogły pakować walizki na wyjazd! Konkurs trwa od 24 czerwca do 13 lipca.

Zasady Konkursu (źródło: Biedronka - www.biedronka.pl)

Polscy parasportowcy zawsze odnoszą sukcesy na mistrzowskich zawodach, zdobywając wiele medali. Dla każdego sportowca, oprócz odpowiedniego przygotowania, bardzo ważne jest wsparcie kibiców. Dzięki konkursowi Biedronki, nasi sportowcy otrzymają dodatkowe wsparcie od 2000 najlepszych kibiców.

Postawa parasportowców to wzór do naśladowania dla nas wszystkich. Ich hart ducha oraz wola walki to wartości, które zasługują na najwyższe uznanie. To właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na konkurs, dzięki któremu zawodnicy, otrzymają jeszcze mocniejsze wsparcie polskich kibiców. Wierzymy, że te 2000 osób poniesie naszych sportowców nie tylko do osiągnięcia najlepszych wyników, ale przede wszystkim sprawi im dużo radości.

Aleksandra Surdyk-Kaptur, starsza menedżerka ds. lojalności klientów i innowacji cyfrowych

Jak sprawdzić liczbę punktów i miejsce w rankingu?

Możliwość sprawdzenia liczby zebranych punktów oraz swojej pozycji względem innych uczestników będzie dostępna w aplikacji mobilnej i na stronie mojabiedronka.pl po zalogowaniu się na konto klienta. To sprawi, że rywalizacja będzie intensywna, a wyniki mogą się zmieniać codziennie.

Nagrody

Zwycięzcy konkursu otrzymają 1000 podwójnych zaproszeń, które obejmują podróż specjalnie wyczarterowanym samolotem, zakwaterowanie w czterogwiazdkowym hotelu oraz pełne wyżywienie. W programie pobytu przewidziano zarówno wsparcie dla naszych parasportowców, jak i zwiedzanie Paryża.

Partnerzy (źródło: Biedronka - www.biedronka.pl)

Pytania i odpowiedzi dotyczące konkursu pochodzą ze strony sieci:

Na czym polega konkurs?

Konkurs polega na zbieraniu punktów za zakupy w sklepach sieci Biedronka i obejmuje rywalizację w ramach regionu, do którego zostaną przypisani klienci. Zadaniem klienta jest więc zebranie jak największej liczby punktów w swoim regionie.

Jak zdobywać punkty?

Punkty przyznawane są za zakupy w sklepach Biedronka o wartości min. 69 zł* z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronka. W związku z tym każde wydane 69 zł w jednej transakcji to 1 punkt, a każda wielokrotność 69 zł to dodatkowy punkt.

Jeśli w Twoich zakupach znajdzie się produkt z oferty sponsorskiej, wskazany w gazetce promocyjnej i oznaczony „Kup i zyskaj extra punkty”, aplikacji lub na stronie konkursu: www.biedronka.pl/poleczbiedronka, otrzymasz dodatkowe: 1 punkt lub 2 punkty (zgodnie z liczbą punktów wskazaną przy produkcie sponsorskim w gazetce promocyjnej, aplikacji oraz na www.biedronka.pl/poleczbiedronka). Produkty z oferty sponsorskiej będą się zmieniać co tydzień w okresie trwania konkursu.

Przy jednorazowej transakcji możesz uzyskać maksymalnie 30 punktów. Limit dzienny wynosi z kolei
60 punktów.

Punkty możesz zdobyć za zakupy w dowolnych sklepach Biedronka – również w tych, które znajdują
się poza przypisanym regionem.

Szczegóły i wyłączenia znajdują się w Regulaminie Konkursu dostępnym na www.biedronka.pl/poleczbiedronka oraz w sklepie na tablicy ogłoszeń.

Przez jaki czas mogę zbierać punkty?

Punkty możesz zbierać w czasie trwania konkursu, a więc od 24.06.2024 r. do 13.07.2024 r.

Czy na koncie widzę faktyczną liczbę zebranych punktów? Czy muszę czekać na jej
aktualizację?

Punkty za zakupy, które widzisz na Twoim koncie Moja Biedronka i w aplikacji Biedronka, aktualizują się na bieżąco. Jedynie ranking aktualizowany jest raz dziennie, w godzinach nocnych.

Jak wygląda zbieranie punktów w przypadku Wspólnego Konta Moja Biedronka?

W przypadku uczestników konkursu będących członkami Wspólnego Konta Moja Biedronka punkty są zapisywane na koncie właściciela, który za pośrednictwem Wspólnego Konta współdzieli swoją Wirtualną Kartę Lojalnościową.

Nie widzę rankingu w aplikacji, co mam zrobić?

Jeśli nie widzisz rankingu w swojej aplikacji, sprawdź, czy masz zainstalowaną najnowszą wersję aplikacji Biedronka (2.7.0). W razie dalszych problemów skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta:
• mailowo: bok@biedronka.pl,
• telefonicznie: 800 080 010 (z telefonu stacjonarnego) lub (22) 205 33 00 (z telefonu
komórkowego lub z zagranicy) – koszt połączenia telefonicznego według taryfy operatora),
• przez aplikację Biedronka.

Nie widzę aktualnego rankingu na swoim koncie, co mam zrobić?

Dane w rankingu aktualizujemy raz dziennie w godzinach nocnych. Zachęcamy do sprawdzenia go
jeszcze raz następnego dnia.

Moje miejsce w rankingu po zrobieniu zakupów nie uległo zmianie, dlaczego?

Dane w rankingu aktualizujemy raz dziennie w godzinach nocnych. Zachęcamy do sprawdzenia go jeszcze raz następnego dnia.

Ile nagród jest w moim regionie?

Liczba przyznawanych nagród różni się w każdym regionie. Dokładną liczbę nagród w swoim regionie możesz sprawdzić w aplikacji Biedronka, na stronie www.mojabiedronka.pl po zalogowaniu na swoje konto oraz w Regulaminie Konkursu, dostępnym na www.biedronka.pl/poleczbiedronka.

Czy mogę zmienić region w czasie trwania konkursu?

Gdy Twoje konto zostanie już odpowiednio przypisane do regionu, jego zmiana nie będzie możliwa. Każdy region ma swój odrębny ranking, uwzględniający liczbę zebranych punktów.

Czy mogę robić zakupy w różnych sklepach Biedronka, czy muszę trzymać się jednego sklepu, żeby naliczały mi się punkty?

Zakupy możesz robić w dowolnym sklepie Biedronka – nie musisz ograniczać się do regionu, do którego zostało przypisane Twoje konto.

Czy mogę przekazać komuś moje punkty?

Nie, punkty są przypisane do konkretnego konta; nie możesz ich przekazać.

Ile osób może pojechać na wyjazd?

W konkursie przewidziano łącznie 1000 nagród w postaci wyjazdu do Paryża dla dwóch osób. Co ważne – osoby te muszą mieć ukończone 18 lat.

Ile trwa wyjazd?

Pobyt w Paryżu potrwa 3 dni – oczywiście zapewniamy w tym czasie 2 noclegi. Szczegółowy plan pobytu przekażemy zwycięzcom wraz z dokumentami potwierdzającymi przyznanie nagrody.

Kiedy planowany jest wyjazd?

Wyjazd planujemy w trzech turach i trzech różnych terminach: 2.09–4.09.2024 r., 4.09–6.09.2024 r. i 6.09–8.09 r. Zwycięzcy zostaną poinformowani o konkretnym terminie podróży, bez możliwości zmiany i wyboru innego – przez wzgląd na kwestie organizacyjne.

Co jest zapewnione w pakiecie wyjazdowym?

W nagrodzie uwzględniliśmy: przelot dla dwóch osób na trasie Warszawa–Paryż i z powrotem, zakwaterowanie w hotelu 4-gwiazdkowym (2 noclegi) oraz pełne wyżywienie. Szczegółowy plan pobytu przekażemy zwycięzcom wraz z dokumentami potwierdzającymi przyznanie nagrody.

Nie mogę pojechać. Czy mogę przekazać komuś mój wyjazd?

Niestety nie, nie możesz przekazać swojej nagrody ani wymienić jej na inną nagrodę lub ekwiwalent pieniężny.

Czy mogę zmienić termin wyjazdu?

Nie, z uwagi na kwestie związane z organizacją wyjazdu dla dwóch tysięcy osób nie zakładamy
możliwości zmiany terminu wyjazdu.

Czy można zbierać punkty, kupując online?

Nie, punkty naliczają się wyłącznie przy zakupach w sklepach stacjonarnych Biedronka i dopiero po zeskanowaniu karty Moja Biedronka lub aplikacji Biedronka.

Czy udział w konkursie wyklucza możliwość zwrotów produktów pełnowartościowych?

Nie, sam udział w konkursie nie wyklucza możliwości zwrotów produktów pełnowartościowych, o ile takie produkty nie zostały wykluczone w Regulaminie Zwrotów i Reklamacji, dostępnym w sklepach oraz na stronie: www.biedronka.pl/pl/bulletin,id,83,title,regulamin-zwrotow-i-reklamacji-towarow-zakupionych-w-sklepie-biedronka-obowiazujacy-od-dnia-13-marca-2023-r.
Zaznaczamy, że w takiej sytuacji zwrot należności jest dokonywany w formie vouchera płatniczego możliwego do realizacji od kolejnego dnia.

Kiedy dowiem się, czy wygrałem? W jaki sposób?

Ogłoszenie ostatecznych wyników konkursu nastąpi 17.07.2024 r. Znajdziesz je na swoim koncie Moja Biedronka (po zalogowaniu na stronę www.mojabiedronka.pl) oraz w aplikacji Biedronka. Dodatkowo o uzyskaniu nagrody poinformujemy Cię również telefonicznie, dzwoniąc na numer telefonu przypisany do Twojej karty Moja Biedronka (podejmiemy trzy próby kontaktu telefonicznego) oraz wysyłając informację SMS-em.

Zaznaczamy, że podstawowym warunkiem wydania nagrody jest prawidłowe wypełnienie i wysłanie formularza dostępnego na Twoim koncie w terminie określonym w Regulaminie.

Gdzie można zgłaszać reklamacje dotyczące konkursu?

Reklamacje dotyczące konkursu możesz zgłaszać:
• pocztą elektroniczną na adres bok@biedronka.pl;
• telefonicznie pod numerem: 800 080 010 (z telefonu stacjonarnego) lub (22) 205 33 00 (z telefonu komórkowego lub z zagranicy) – koszt połączenia telefonicznego według taryfy operatora;
• pisemnie na adres: Jeronimo Martins Polska S.A., ul. Żniwna 5, 62-025 Kostrzyn;
• przez aplikację Biedro


foto główne: mat. prasowe Biedronka

Reklama