Hochland aktywizuje konsumentów. Wkrótce startuje Pyszna Loteria Hochland

Hochland aktywizuje konsumentów. Wkrótce startuje Pyszna Loteria Hochland

Już 8 kwietnia 2024 roku rusza Pyszna Loteria Hochland, w której do wygrania jest wiele atrakcyjnych nagród. Loteria idealnie wpisuje się w działania firmy związane z jubileuszem 30-lecia obecności produktów z logo Hochland na polskim rynku.

Ogólnopolska loteria Hochland 2024

Wielka ogólnopolska loteria to doskonały sposób na zachęcenie konsumentów do łapania pysznych chwil z serami Hochland. Obejmuje ona wszystkie produkty marki zakupione w czasie trwania zabawy. Jedna osoba może próbować swojego szczęścia wielokrotnie.

Do udziału w Pysznej Loterii Hochland zaproszeni są wszyscy pełnoletni konsumenci, którzy w okresie od 8 kwietnia do  2 czerwca 2024 roku kupią dwa dowolne produkty marki Hochland i zachowają dowód zakupu do końca akcji.

Jak wziąć udział w loterii?

Aby wziąć udział w Loterii Hochland należy każdy dowód zakupu zarejestrować na stronie www.loteria-hochland.pl we wskazanym okresie. Warto pamiętać, że jeden dowód zakupu to jedno zgłoszenie. 

Organizator przewidział sporo nagród. W Loterii Hochland można bowiem wygrać 30 nagród głównych po 20.000 zł oraz codziennie 1 robota kuchennego Thermomix. W czasie trwania loterii do wygrania będzie w sumie 56 nagród dziennych.

Hochland aktywizuje konsumentów

Kampania informacyjna wspierająca Pyszną Loterię Hochland startuje 8 kwietnia i obejmie TV, radio, prasę handlową, digital i social media, aplikacje gazetkowe i zakupowe, materiały POSM oraz kreacje DOOH.

Pyszna loteria Hochland to bardzo ważna aktywność marki Hochland w 2024 roku. To przede wszystkim angażująca akcja promocyjna z atrakcyjnymi nagrodami, ale też kampania reklamowa, w której podkreślamy pyszny smak i wartości marki Hochland oraz promujemy nowy design opakowań produktów marki, które w czasie loterii będą już szeroko dostępne na sklepowych półkach.

Radosław Jurkowski, Marketing Manager w Hochland Polska

foto: mat. partnera

Reklama