Food Service Hochland Polska sponsorem dwóch pokazów podczas Gastrotargów

Food Service Hochland Polska sponsorem dwóch pokazów podczas Gastrotargów

​SMAKKi GASTROTARGI to targowy event B2B dla firm i osób zaangażowanych w rozwój branży HoReCa. Edycja 2024 odbywać się będzie w dniach od 20-22 marca w warszawskiej Hali EXPO XXI. Na imprezie nie zabraknie przedstawicieli działu Food Service Hochland Polska, który będzie sponsorem pokazów podczas drugiego dnia gastrotargów.

Hochland Polska na targach ​SMAKKi GASTROTARGI

SMAKKi GASTROTARGI to event czysto biznesowy, podczas którego spotykają się przedsiębiorcy i przedstawiciele firm związanych z branżą HoReCa. Sektory tematyczne to m.in. Żywność i napoje, Wyposażenie zaplecza gastronomicznego czy Sprzęt cateringowy.

W tym roku dział Food Service Hochland Polska został sponsorem dwóch pokazów podczas drugiego dnia wydarzenia: „PaKa Inne Garowanie” oraz „Gotuj jak Gordon Ramsey”.

Dwa wyjątkowe pokazy

W strefie kulinarnych SMAKKów Premium odbędzie się „PaKa Inne Garowanie” – pierwsze tego typu wydarzenie podczas targów gastronomicznych w Polsce. W jego trakcie młodzież wspólnie z Patrykiem Galewskim przygotuje wyjątkowe dania z wołowiny, w tym soczyste burgery.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że projekt „PaKa Inne Garowanie” powstał we współpracy z Fundacją im. ks. Jana Kaczkowskiego, a Patryk Galewski, współbohater filmu „Johnny” oraz szef kuchni wykorzystuje kuchnię i stół do realizacji nowego wymiary resocjalizacji nieletnich w Polsce.

Działu Food Service Hochland Polska nie może zabraknąć podczas międzynarodowych targów dla branży HoReCa. Dlatego już w ten czwartek zapraszamy wspólne gotowanie Patryka Galewskiego wraz z młodzieżą z fundacji PaKa, a dzień później na najwyższej klasy pokaz kulinarny prosto z Londynu przygotowany przez Boba Mazura. Naszym wspólnym celem jest rozwój gastronomii i zdobywanie nowych kompetencji, a SMAKKi GASTROTARGI to idealne miejsce, żeby podnosić poziom profesjonalizmu oferowanych usług i produktów.

Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska

Food Service Hochland Polska jest także sponsorem pokazu Boba Mazura „Gotuj jak Gordon Ramsey”. Podczas swojego masterclass przygotuje on wyjątkowe menu w oparciu o sztandarowe przepisy mistrza z wykorzystaniem serów Creamland i Cremette.

Bob przyrządzać będzie dania wspólnie ze swoim jednodniowym sous chefem Łukaszem Bartosiewiczem, z którym wspólnie uczył się sztuki gotowania od samego Gordona. Na pierwszy ogień przygotują znakomitą przystawkę – pate z gęsiej wątróbki, następnie zaserwuje ikoniczną Beef Wellington, a całość zwieńczy wyjątkowym brytyjskim deserem, a mianowicie Trifle.


foto: mat. partnera

Reklama