Takiej ceny nikt się nie spodziewał. Lidl wprowadza jednodniową promocję na karpia

Takiej ceny nikt się nie spodziewał. Lidl wprowadza jednodniową promocję na karpia

Lidl wprowadza jednodniową promocję na karpia. Choć obniżona o ponad 50% cena karpia w Lidlu obowiązuje już od poniedziałku, to tylko dzisiaj, w środę 20 grudnia 2023 roku, kupimy tę rybę jeszcze taniej. Sprawdzamy, ile kosztuje karp w Lidlu.

Karp jest obecnie jedną z ważniejszych potraw wigilijnych w wielu polskich domach. Często podawany jest w formie medalionów lub płatu z cytryną. Rybę wcześniej należy zapanierować w mące, jajku i bułce tartej oraz smażyć na patelni. Przepisów na karpia świątecznego jest mnóstwo, tak samo jak promocji przed świętami. Jedną z nich zapowiedział Lidl. 

Karp w Lidlu 2023 – sprawdzamy cenę

Już mniej niż tydzień dzieli nas od świąt 2023. Nic więc dziwnego, że wiele Polek i Polaków rozpoczyna właśnie świąteczne zakupy spożywcze. Produktów do kupienia jest sporo. Na wielu listach zakupowych znajduje się również karp, o czym doskonale wie niemiecki dyskonter Lidl. 

Cena regularna za kilogram polskiego świeżego karpia (płat ze skórą) wynosi w Lidlu 69,90 zł.

Karp – Lidl wprowadza promocję wszechczasów

Karp jest dostępny w sklepach Lidl już od pewnego czasu. Jednak to od poniedziałku 18 grudnia 2023 na rybę tę obowiązuje specjalna promocja. Podczas trzech dni, a więc od poniedziałku do środy cena karpia w Lidlu jest niższa o niemal 60%. W ramach promocji cena za kilogram karpia spada z 69,90 zł do 29,90 zł. Ryba jest paczkowana.

Na tym jednak nie koniec promocji. Lidl wprowadza dodatkową jednodniową promocję na karpia, z której będą mogli skorzystać wyłącznie posiadacze aplikacji Lidl Plus. To właśnie w aplikacji znajdziemy kupon, który po uaktywnieniu umożliwi zakup karpia w jeszcze niższej cenie. W ramach promocji, która obowiązuje wyłącznie w środę 20 grudnia 2023, cena karpia w Lidlu spada do 19,90 zł za kilogram. 

W ramach tej promocji wszechczasów Lidl wprowadził jednak limit. Jeden kupon upoważnia do zakupu maksymalnie 2 kg karpia w płacie ze skórą. Każdy kolejny kilogram karpia w Lidlu będzie kosztował 29,90 zł. 


foto: gazetka promocyjna Lidla od 18 grudnia (lidl.pl)

 

Reklama