W Biedronce się zaczęło. Drugi produkt za złotówkę i to bez limitu

W Biedronce się zaczęło. Drugi produkt za złotówkę i to bez limitu

Biedronka właśnie pokazała gazetkę promocyjną. Od 8 lipca obowiązuje sporo nowych promocji. Wiele produktów można kupić w ramach akcji "drugi produkt za 1 zł". Sprawdzamy, co można upolować w Biedronce od poniedziałku.

Promocje w Biedronce dzisiaj

Wiele promocji widocznych w nowej gazetce promocyjnej Biedronki obowiązuje tylko dzisiaj. Są to najczęściej akcje jednodniowe, które szczególnie mocno zachęcają do odwiedzenia sklepów sieci. Co kupimy taniej w poniedziałek 8 lipca?

W Biedronce obowiązuje tego dnia niecodzienna promocja na cukier biały. Przy zakupie dwóch opakowań cukru, drugie otrzymamy za złotówkę. Promocja obowiązuje na cukier czterech marek: Diamant, Polski Cukier, Królewski oraz Sweet Family i obowiązuje wyłącznie w poniedziałek 8 lipca 2024. W gazetce nie ma informacji o limicie obowiązującym na zakup cukru w ramach tej promocji.

Tylko w poniedziałek taniej kupimy także mleko UHT 3,2%. To od Mlecznej Doliny w litrowym opakowaniu kupimy 8 lipca w promocji "42% taniej przy zakupie 3". Cena za sztukę wyniesie w ramach tej akcji 1,99 zł. Aby jednak skorzystać z tej promocji musimy być posiadaczmi karty Moja Biedronka. Co więcej, obowiązuje też limit. Maksymalnie możemy kupić 12 opakowań mleka.

Biedronka - promocje z gratisami

Biedronka wiele stron swoich gazetek poświęca jednemu rodzajowi promocji. Chodzi o akcje typu "1+1 gratis" czy "2+1 gratis" itp. Jakie produkty możemy dostać w gratisie w tym tygodniu?

  • We wtorek 9 lipca promocja "1+1 gratis" obowiązuje na ser w plastrach Wypasiony. Cena za sztukę wyniesie wtedy 6,30 zł (promocja obowiązuje z kartą MB).
  • Od poniedziałku do środy taniej kupimy masło. Na to od Mlecznej Doliny obowiązuje promocja "2+1 gratis" (z kartą MB).
  • Do soboty promocja "2+1 gratis" obowiązuje na wszystkie makarony Pastani. Ta promocja jest dostępna dla wszystkich.
  • Jednodniową promocję Biedronka przygotowała na papier toaletowy. W ramach akcji "1+1 gratis" kupimy go tylko w środę 10 lipca. Promocja obowiązuje na papier Queen Cotton 10 rolek.

AKTUALNE PROMOCJE I KONKURSY W SKLEPACH

PRZEGLĄDAJ TERAZ

foto: mat.prasowe/gazetka promocyjna (Biedronka)

Reklama