Lidl wprowadza do oferty pierniki i znacznie obniża ich cenę

Lidl wprowadza do oferty pierniki i znacznie obniża ich cenę

Pierniki w Lidlu to znak, że święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Każdego roku sieci handlowe przygotowują specjalne oferty świąteczne, wśród nich nie może zabraknąć pierników, których zapach momentalnie przywodzi wigilijny klimat. Lidl nie tylko wprowadził do swojej oferty pierniki pod marką własną, ale także ogłosił specjalną promocję na pierniki. 

Pierniki w Lidlu 2023

Pierniki w Lidlu pod marką własną Favorina pojawiły się w sklepach sieci już na początku listopada. W sklepach znajdziemy od tego czasu kilka rodzajów pierników. Lidl zadbał nie tylko o różnorodność i wybór, ale także ceny. Jakie pierniki są w Lidlu w 2023 roku? 

Oferta pierników w Lidlu Favorina składa się zarówno z mniejszych opakowań, liczących od 200 g, jak też z większych paczek, w których znajdziemy aż kilogram pierników. Ile kosztują pierniki w Lidlu? Pełna lista pierników w Lidlu wraz z cenami pierników w Lidlu znajduje się poniżej:

  • Pierniki norymberskie lub norymberskie z czekoladą w cenie 9,99 zł (300 g)
  • Pierniki z migdałami w czekoladzie mlecznej w cenie 11,99 zł (200g)
  • Pierniki glazurowane w cenie 6,99 zł (200g)
  • Pierniki serca, precle lub gwiazdki w cenie 10,99 zł (500g)
  • Pierniki w opakowaniu 600 g w cenie 12,99 zł
  • Piernikowe ludli w cenie 6,99 zł (200g/300g w zależności od rodzaju)
  • Pierniki w czekoladzie w opakowaniu 1 kg w cenie 16,68 zł
  • Piernikowa mieszanka w puszce z pozytywką w Lidlu w cenie 29,99 zł

Pierniki w Lidlu to jednak nie tylko marka własna Favorina. W sklepach sieci znajdziemy także spory wybór pierników od marki Kopernik. Ich ceny zaczynają się już od 5,99 zł za opakowanie. 

Pierniki dostępne w Lidlu 2023 (lidl.pl)

Promocja na pierniki w Lidlu 2023

Na miesiąc przed świętami Bożego Narodzenia Lidl wprowadził specjalną promocję na pierniki. Od poniedziałku 20 listopada do soboty 25 listopada 2023 pierniki w Lidlu można kupić 50% taniej. Promocja dotyczy produktów pod marką własną Favorina. Jakie są zasady promocji na pierniki w Lidlu?

W ramach promocji na pierniki w Lidlu, przy zakupie dwóch opakowań pierników Favorina, za tańszy produkt zapłacimy połowę ceny. Oznacza to, że jeśli kupimy na przykład dwa kilogramowe opakowania pierników w Lidlu, to w sumie zapłacimy za nie ponad 25 zł, zamiast ponad 33 zł.

W przypadku promocji na pierniki w Lidlu występuje jednak limit. Podczas jednej transakcji możemy kupić maksymalnie 8 opakowań pierników. 

To jednak nie koniec. Dodatkowo na dodatkową zniżkę mogą liczyć posiadacze Karty Dużej Rodziny. Pierniki Favorina mogą oni kupić z dodatkową 10% zniżką. Sprawdź więcej zniżek na KDR w Lidlu.


foto: mat. prasowe/gazetka promocyjna Lidl Polska

Reklama