Freeride World Tour ma nowego sponsora z Polski

Grupa InPost, lider rozwiązań logistycznych dla branży e-commerce w Europie, została Oficjalnym Sponsorem Freeride World Tour – największych na świecie freeridowych zawodów narciarskich i snowboardowych, które w 2024 roku rozpoczną się w kultowym hiszpańskim kurorcie Baqueira Beret. W Hiszpanii InPost rozwinął już sieć ponad 6.000 punktów odbioru przesyłek out-of-home.

Nasza współpraca opiera się na wartościach takich, jak wytrwałość i zaangażowanie – to cechy głęboko zakorzenione zarówno w DNA InPost, jak i Freeride World Tour.

Nicola d'Elia, Managing Director Southern Europe

To już kolejne partnerstwo Grupy InPost w Europie. Strategia promowania sportu we wszystkich formach jest ważnym elementem ogólnoeuropejskiej strategii marketingowej Grupy.

Freeride odzwierciedla też naszą strategię biznesowa opartą o zrównoważony rozwój. W tej dyscyplinie sportowiec musi doskonale rozumieć swoje otoczenie – tak samo InPost wie, że musi troszczyć się o środowisko w którym działa. Dlatego rozwijamy bardziej ekologiczną metodę dostaw przesyłek poza domem już na 9 europejskich rynkach.

Nicola d'Elia

Grupa InPost w 2023 roku została Oficjalnym Partnerem Tour de France oraz Strategicznym Sponsorem Polskiego Kolarstwa, a od 2022 roku jest oficjalnym sponsorem Polskiej Reprezentacji w Piłce Nożnej.


foto: Freeride World Tour / inf. pras

Reklama