Biedronka nie odpuszcza Gangu Mocniaków. Rusza nowa akcja promocyjna

Biedronka nie odpuszcza Gangu Mocniaków. Rusza nowa akcja promocyjna

Gang Mocniaków zadebiutował w sklepach Biedronka w sierpniu br. Od tego czasu do klientów sieci trafiło już ponad 3 mln maskotek oraz ponad 1,5 mln książek. Nie oznacza to jednak, że Biedronka skończyła z promowaniem tegorocznego gangu. Detalista właśnie poinformował o specjalnej promocji na książki z Gangu Mocniaków.

W sklepach sieci właśnie pojawiła się  najnowsza, czwarta część książki z przygodami maskotek z Gangu Mocniaków, w której po raz pierwszy pojawiają się seniorzy. To właśnie przy tej okazji Biedronka zdecydowała się na wprowadzenie specjalnej promocji.

Promocja na książki Gangu Mocniaków

Od poniedziałku (06.11) do piątku (10.11) na wszystkich, którzy chcą uzupełnić serię wydawniczą tegorocznej akcji lojalnościowej, czeka atrakcyjna promocja 1+1 gratis. Przy zakupie z kartą lub aplikacją jakiejkolwiek książki z serii „Gang Mocniaków”, drugą można odebrać gratis. 

Akcja promocyjna Gang Mocniaków rozpoczęła się w sierpniu i powoli zmierza do końca. To też między innymi dla tego Biedronka chce umożliwić klientom jak najszybsze skompletowanie serii wydawniczej towarzyszącej Gangowi Mocniaków.

To właśnie w książkach, w przystępny sposób, dostosowany do wieku dzieci, znajduje się wytłumaczenie całej idei tegorocznej akcji. Mocniaki tłumaczą również zasady dobrej, zbilansowanej diety w piosence, która mamy nadzieję, zyska wiernych fanów.

Piotr Szymanowicz, Starszy Manager ds. Marketingu w sieci Biedronka

Gang Mocniaków książka - ile ma części?

Tegorocznej akcji lojalnościowej towarzyszą dwa rodzaje książek, których już ponad 1,5 miliona trafiło do klientów. W książce edukacyjnej „Baw się i naklejaj z Mocniakami”, dostępnej w cenie regularnej 6,99 zł, maskotki za pomocą quizów, zadań i kolorowanek edukują dzieci, jakie supermoce może dać właściwie skomponowana dieta oraz jak zachować w niej balans.

Tradycyjnie przygotowano też książki – w tej edycji będzie aż 5 tytułów, autorstwa Pauliny Płatkowskiej, które poza zabawnymi przygodami jedenastki bohaterów Gangu Mocniaków, zawierają ciekawostki żywieniowe, przygotowane we współpracy z dietetykami.

Od 6.11 do 10.11 na cztery części książki dostępne w sprzedaży obowiązuje promocja 1+1 gratis przy zakupie z kartą Moja Biedronka lub aplikacją. Książki można mieszać dowolnie, a klienci mogą wybierać między czterema tytułami:

  • „Witamina formę trzyma”,
  • „W zdrowym ciele wody wiele”,
  • „Raźno, zdrowo, razowo”,
  • „Między nami… i białkami”.

Ostatnia książka Gangu Mocniaków z seniorami

W sklepach Biedronka właśnie pojawiła się, inna niż wszystkie dotychczasowe, czwarta cześć przygód Mocniaków. Po raz pierwszy na kartach książki pojawili się wyjątkowi bohaterowie – seniorzy. Wprowadzenie postaci Babci i Dziadka jest efektem dołączenia do kampanii Fundacji Biedronki, która została Partnerem Społecznym akcji.

Takie wzbogacenie fabuły ma na celu podkreślenie międzypokoleniowości i pokazanie, jak wiele mogą nauczyć się od siebie dzieci i seniorzy, także w zakresie żywienia. Jak pokazują historie przedstawione w książce, dla Dziadków opieka nad wnukami daje radość i poczucie bycia potrzebnym. Natomiast wnuki spędzając czas z Dziadkami, otrzymują przede wszystkim ich uwagę i akceptację, a wspólne przygotowywanie posiłków dodatkowo pogłębia więź między nimi.

Książki Gang Mocniaków - cena regularna

Wszystkie książki, poza akcją promocyjną, można zdobyć po uzbieraniu 15 naklejek. Są one też dostępne w sprzedaży w cenie regularnej 14,99 zł.


foto: mat. prasowe

Reklama