Michel Moran poprowadzi 19. sezon „Doradca Smaku”. Prymat sponsorem

Michel Moran poprowadzi 19. sezon „Doradca Smaku”. Prymat sponsorem

Po wakacyjnej przerwie, uwielbiany przez widzów stacji TVN „Doradca Smaku”, wraca na antenę. Dziewiętnasty sezon programu poprowadzi znany i lubiany kucharz, ekspert francuskiej kuchni, Michel Moran. Za realizację formatu odpowiada agencja mediowa Rebel Media.

Od 4 września na antenie TVN będzie można zobaczyć nowy, XIX sezon programu „Doradca Smaku”. To program dla pasjonatów gotowania i pieczenia. Wielbiciele dobrej kuchni znajdują w nim szybkie i ciekawe przepisy oraz inspiracje dla swoich kuchennych realizacji.

Michel Moran nowym prowadzącym

Nowością w nadchodzącym sezonie jest zmiana prowadzącego. Jesień 2023 to sezon, w którym w tej roli powraca Michel Moran, Francuz o hiszpańskich korzeniach, świadomy szef kuchni i restaurator z ponad 40-letnim doświadczeniem.

Powrót do Doradcy Smaku to dla mnie ogromna radość. Zawsze lubiłem tę formułę, dzięki której niemal codziennie mogę na chwilę gościć w domach milionów Polaków. Praca przy tej produkcji, to zawsze chwile pełne radości, zabawa smakami, zapachami, formami. Atmosfera na planie doskonała! Czego chcieć więcej?

Michel Moran

Kiedy zobaczyć "Doradca smaku"?

Nowe odcinki, jak w poprzednich sezonach, będą emitowane w prime time, o godz. 20.10, od poniedziałku do czwartku. Dane Nielsen Audience Measurement pokazują, że premierowe odcinki poprzednich sezonów programu gromadziły średnio 1,1 mln widzów, co przełożyło się na 8,94 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 11,16 proc. w grupie komercyjnej 16-49.

Od blisko dekady jesteśmy związani z programem Doradca Smaku. Format ten doskonale wpisuje się w strategię rozwoju marki Prymat i jesteśmy przekonani, że profesjonalna realizacja programu, kreatywna, ale spełniająca nasze biznesowe cele, ma ogromne przełożenie na jej popularność.

Marta Klęka-Nowa, PR Manager spółki Prymat

Wyłącznym realizatorem formatu „Doradca Smaku” jest agencja mediowa Rebel Media, która odpowiedzialna jest również za obsługę programu i klientów.


foto: mat. prasowe

Reklama