Biedronka rozgrzewa akcję lojalnościową. Detalista wprowadza jednodniową promocję

Biedronka rozgrzewa akcję lojalnościową. Detalista wprowadza jednodniową promocję

Gang Mocniaków zadebiutował w sklepach sieci Biedronka zaledwie kilka dni temu, a już cieszy się olbrzymią popularnością. Dyskonter nie spoczywa jednak na laurach. Biedronka chce jeszcze bardziej pobudzić klientów przy okazji rozpoczęcia roku szkolnego.

Klienci, którzy w poniedziałek, 4 września, zrobią zakupy za określoną kwotę będą mogli, wyłącznie tego dnia (!) odebrać specjalną książkę Gangu Mocniaków. Sprawdzamy, jakie zasady trzeba spełnić, aby dostać książkę Mocniaków za darmo? 

Książka Gangu Mocniaków za darmo w Biedronce

Tradycyjnie na zakończenie wakacji do Biedronki wkroczyli bohaterowie kultowej akcji lojalnościowej z maskotkami w roli głównej. Jedenastu przedstawicieli Gangu Mocniaków zachęca do dbania o zbilansowaną dietę i aktywność fizyczną. W ramach akcji klienci sieci mogą zbierać naklejki, które następnie są wymieniane na wybraną maskotkę. To jednak nie koniec!

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego, Biedronka wprowadza limitowaną akcję. Każdy, kto zrobi zakupu  za min. 69 zł z kartą Moja Biedronka, tylko w tym dniu od godziny 12.00 będą mogli odebrać specjalną książkę edukacyjną w ramach najnowszej akcji lojalnościowej – Gangu Mocniaków. Po tym terminie książka będzie dostępna w cenie regularnej 6,99 zł.

Przy tej akcji promocyjnej obowiązuje limit – klient może odebrać 1 książkę gratis.

Książka Gangu Mocniaków – ile kosztuje?

Ale to nie jedyna pozycja wydawnicza, którą można zdobyć w ramach kultowej akcji lojalnościowej sieci Biedronka. Jak co roku kampanii towarzyszą książki. Każda z nich jest autorstwa Pauliny Płatkowskiej i wszystkie, poza zabawnymi opowieściami o charakterze edukacyjnym, dotyczącymi jedenastki bohaterów Gangu Mocniaków, zawierają ciekawostki żywieniowe, przygotowane we współpracy z dietetykami.

Pierwsza część pt. „Gang Mocniaków. Witamina formę trzyma” jest już odbierana przez klientów Biedronki. Książkę można zdobyć po uzbieraniu 15 naklejek. Jest ona też dostępna w sprzedaży w cenie regularnej 14,99 zł.


foto: mat. prasowe

Reklama